قدردانی روحانی از دست اندرکاران مهار حریق پتروشیمی بوعلی

رئیس جمهوری در پی مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، از آتش نشانان شجاع و فداکار، شرکت های نفتی دست اندرکار و همچنین همه نهادها و سازمان هایی که در فرونشاندن این آتش گسترده همکاری داشته اند، قدردانی کرد.

خبرگزاری دانشجو: بیژن زنگنه، مراتب قدردانی رئیس جمهور را از فرماندهان عملیات آتش نشانی و به ویژه آتش نشانان شجاع و فداکار درگیر عملیات دور ساختن و خاموش کردن آتش در پتروشیمی بوعلی سینا و همچنین شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب، پتروشیمی بندر امام، ملی حفاری ایران و سایر بخشهای دست اندرکار ابلاغ کرد.

زنگنه همچنین در نامه‌های جداگانه ای، مراتب قدردانی رئیس جمهور را از نقش سازنده استاندار خوزستان، ستاد بحران استان و نهادهای فعال در این استان از جمله شهرداری، هلال احمر، سازمان بنادر و دریانوردی و سایر نهادهای درگیر در فرونشاندن آتش در پتروشیمی بوعلی سینا به استاندار خوزستان ابلاغ کرد.

آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا که از روز چهارشنبه (١٦ تیرماه) آغاز شده بود، بامداد امروز شنبه (١٩ تیرماه) مهار شد.

وزیر نفت از شامگاه پنجشنبه (١٧ تیرماه) در محل حادثه حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیتها به منظور مهار این حادثه قرار گرفت؛ زنگنه صبح امروز پس از مهار آتش سوزی، به تهران بازگشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار