داستان صدای انفجار در اراک چه بود؟‌

بروز انفجار مهیب در خیابان خیابان 15 متری سعدی - کوچه گنجی، اهالی محل را دچار شوک و ترس کرد.

آفتاب‌‌نیوز : با تماس اهالی محل با سامانه 125 مبنی بر بروز انفجار و حریق مغازه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت 02:22 بامداد روز جاری داستان صدای انفجار در اراک چه بود؟‌آتش‌نشانان ایستگاه 160 و 220 را به محل حادثه اعزام کرد.

محسن فضلی معاون عملیات سازمان که در محل حادثه حضور داشت در این باره اظهار کرد: در محل حادثه یک باب مغازه به علت نامعلوم دچار انفجار شده و بر اثر این انفجار آتش‌سوزی نیز رخ داده بود.

وی ادامه داد: بر اثر شدت انفجار درب مغازه از جای کنده شده بود.

فضلی خاطرنشان کرد: در این حادثه با توجه به ساعت وقوع آن و عدم وجود افراد در داخل مغازه و نیز عبور و مرور نکردن افراد در محله خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده بود، اما اهالی محل دچار ترس و شوک ناشی از انفجار شده بودند.

به گزارش ایسنا، ‌به نقل از پایگاه خبری 125، وی تاکید کرد: در این عملیات آتش‌نشانان با قطع برق و گاز ایمن‌سازی‌های لازم را انجام دادند و با استفاده از چند رشته لوله آبدهی آتش‌نشانی، آتش‌سوزی ناشی از این حادثه را مهار و خاموش کردند.

وی در پایان گفت: نیروهای عملیاتی پس از اطمینان از عدم وجود هرگونه خطر و تحویل محل به مالک آن به ماموریت خود پایان دادند.

علت بروز این انفجار، توسط کارشناسان پیشگیری سازمان در دست بررسی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار