X بستن تبلیغات
5. Fixed

جذابیت های «بورکینافاسو» با نقاشی های دیدنی

تزئین دیوارهای خانه در جوامع کوچک چیز جدیدی نیست. زنان در روستاها معمولا خانه ها را نقاشی می کنند تا ویژگی های روحی مردمی که در آن زندگی می کنند را نشان دهند.

برترین ها: تزئین دیوارهای خانه در جوامع کوچک چیز جدیدی نیست. زنان در روستاها معمولا خانه ها را نقاشی می کنند تا ویژگی های روحی مردمی که در آن زندگی می کنند را نشان دهند. خانه های روستای «Tiebele» در بورکینافاسو، کشوری کوچک در آفریقا، همگی با طرح های بسیار ظریف و دقیق محلی آراسته شده اند.

این کشور ممکن است از نظر استانداردهای زندگی معمول ضعیف باشد، اما فرهنگی غنی دارد. مردم کاسنا که در «Tiebele» زندگی می کنند یکی از قدیمی ترین گروه های قومی هستند که از قرن پانزدهم در بورکینافاسو زندگی می کنند. خانه های آن ها به روش خاصی ساخته شده است، بدون سقف و از خاک، چوب و نی که هدف اصلی ساخت آن ها، محافظت در برابر دشمنان و آب و هوای گرم بوده است. این ساختمان های ساده با تزئینات قومی و محلی که از گل و لای و گچ ساخته می شوند و بدون هیچ پنجره ای در بیرون ساختمان قرار دارند، تکمیل می شود. 

خانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسوخانه های دیدنی و جذاب بورکینافاسو

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار