فرهنگ سازی آینده در غرفه کودکان

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از سنا، در نمایشگاه نهم توجه ویژه ای به غرفه کودک شده است. برای توسعه بازار سرمایه، باید فرایند فرهنگ سازی و آموزش از رده سنی کودکان آغاز شود. بر این اساس غرفه مستقل کودکان در نمایشگاه نهم پیش بینی شده و در آن برنامه های محتوایی خاصی دیده شده است. در این غرفه پیک بورس به رده سنی کودکان و نوجوانان اهدا خواهد شد. همچنین اجرای برنامه های نمایشی در دستور کار این غرفه قرار دارد و از طریق آن اطلاع رسانی و فرهنگ سازی حوزه بازار سرمایه برای کودکان و نوجوانان محقق می شود.

یاد آور می شود در این غرفه، با هدف اشنایی کودکان با مفهوم پس انداز و سرمایه گذاری، اجرای برنامه های آموزشی، اختصاصی و شاد شامل نقاشی، نمایش عروسکی، میز کتاب و شعر خوانی، کلاس های آموزشی و بخش بازی های فکری پیش بینی شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار