هیوندای توسان ٢٠١٦ جدید به تهران رسید

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، یكی از شركت های واردكننده خودرو موفق به ورود اولین خودروهای توسان ٢٠١٦نیوفیس به سرزمین اصلی شد.


براساس این گزارش، مفتاح رهنورد كه واردات اولین توسان های ٢٠١٦ نیوفیس را به نام خود ثبت نموده، این شاسی بلند كره ای را ١٧٢ میلیون تومان قیمت گذاری كرده است.

براساس اطلاعات بدست آمده، علاقمندان به خرید ٣٠ روزه این خودرو با پرداخت ١٦٧ میلیون و برای خرید ٦٠ روزه با ١٥٥ میلیون تومان می توانند نسبت به خرید آن اقدام كنند.


مفتاح رهنورد یکی از شرکت های فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظام های مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می كند. و دیدگاه کلان مدیریت این شرکت، توجه به اصول کیفیت به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان است.


علاقمندان برای بازدید رایگان و به منظور كسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش توسان ٢٠١٦ نیوفیس و یا دیگر خودروهای وارداتی این شرکت، می توانند با شماره تلفن های 88677070-021 و 88662150 - 021 تماس حاصل کنند و یا به نشانی تهران- خیابان ولیعصر- قبل از خیابان توانیر- کوچه احتشام - پلاک 7 مراجعه كنند.


یادآور می شود که وب سایت www.meftahrahnavard.com نیز برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص خودروهای وارداتی در دسترس است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار