X بستن تبلیغات
5. Fixed

رشد باورنکردنی تومور بدخیم صورت کودک 11ماهه + تصاویر

تومور بدخیم روی صورت دختربچه بنگلادشی در حال رشد است

یک دختر 11 ماهه بنگلادشی دچار بیماری بسیار نادری است. او تومور بدخیمی دارد که نیمی از صورتش را پوشانده است. این تومور از زمان تولد کم کم رشد کرده و اکنون به این اندازه رسیده است.

خانواده او به دلیل نداشتن بضاعت مالی، توان پرداخت هزینه های سنگین بیمارستان را ندارند، از طرفی در صورت عدم رسیدگی به موقع ممکن است این بیماری به مرگ او منجر شود. به همین دلیل آقای فابیان گومز که یک مددکار اجنماعی است در فیس بوک کمپینی به راه انداخت و از کاربران خواست برای درمان این دختر هر کاری می توانند بکنند. علی رغم مشارکت کاربران و جمع آوری کمک های مالی، آقای گومز عزمش را جزم کرد تا بهترین امکانات را برای او فراهم کند بنابراین با وزیر بهداشت بنگلادش نیز تماس گرفت و درخواست کمک کرد.

در نتیجه تیمی متشکل از جراحان داخلی و خارجی از جمله متخصص اطفال، جراح مغز و اعصاب و جراح پلاستیک دور هم جمع شدند تا درمان او را آغاز کنند. آنها در وهلۀ اول تلاش می کنند اندازۀ این تومور را کوچک کنند. گرچه سامانتا سِن، جراح پلاستیک، امیدوار است تومور به طور کامل برداشته شود و جای آن با جراحی پلاستیک ترمیم شود.

پدر این دختر می گوید امیدوار است پزشکان با درمان این بیماری، زندگی دوباره ای به دخترش ببخشند. او از تمام کاربرانی که برای درمان فرزندش کمک کردند تشکر کرد.

تومور بدخیمتومور بدخیم روی صورت کودک

تومور بدخیم روی صورت کودک

تومور بدخیم روی صورت دختربچه بنگلادشی

تومور بدخیم روی صورت

تومور بدخیم و عجیب رشد کرده روی صورت دخربچه

تومور بدخیم روی صورت

وضعیت نامناسب تومور بدخیم صورترشد باورنکردنی تومور بدخیم صورت کودک 11ماهه + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار