ترافیک سنگین در کرج-تهران و قزوین-کرج

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این گزارش از آخرین وضعیت راه ها و محورهای مواصلاتی کشور آگاه شوید.

*ترافیک سنگین در کرج-تهران و قزوین-کرج(ساعت: 08:00)

بر اساس آخرین گزارش های دریافتی در حال حاضر در آزادراه قزوین-کرج محدوده ساسانی و در ادامه آزادراه کرج-تهران در بیشتر مقاطع ترافیک سنگین و محور کندوان در برخی از مقاطع ترافیک نیمه سنگین ودر مابقی محورهای اصلی کشور تردد به صورت عادی و روان در جریان است.

همچنین در برخی از محورهای استان های گیلان و مازندران بارش پراکنده باران و گردنه الماس واقع دراستان اردبیل وگردنه گدوک در محور فیروزکوه مه گرفتگی را شاهد هستیم.

ترافیک سنگین در کرج-تهران و قزوین-کرج/بارش باران در گیلان و مازندران
محور کندوان، محدوده پل دزبن(ساعت 07:00)

*ترافیک نیمه سنگین در محور کندوان(ساعت09:00)

بر اساس آخرین گزارش های دریافتی در حال حاضر در محور کندوان از چالوس به کرج، محور هراز از آمل به رودهن در برخی مقاطع جاده و باند جنوبی آزاد راه تهران-کرج (از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره) ترافیک نیمه سنگین و در مابقی محورهای اصلی کشور تردد به صورت روان در جریان است.

در برخی از محورهای استان های گیلان و مازندران بارش پراکنده باران را شاهد هستیم.

*افزایش بی سابقه سفرها در تعطیلات عید فطر/ عدم توجه به جلو عامل بیشترین تصادفات جاده‌ای

سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: حجم سفرها در تعطیلات عید فطر امسال در مقایسه با سال گذشته افزایش قابل توجه‌ای داشته است.

وی در ادامه افزود: اتوبان تهران - قم، محور رشت – قزوین و فیروز کوه به نسبت تعطیلات عید فطر سال گذشته بیشترین افزایش تردد را در مقایسه با سایر محورها داشته است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور در پایان بیان کرد: بیشترین علل تصادف در تعطیلات سه روزه عید فطر به ترتیب عدم توجه به جلو، سرعت غیر مجاز و سبقت غیر مجاز بوده است. همچنین بار ترافیکی سنگینی را در محور چالوس-کرج شاهد هستیم و به مسافرانی که قصد بازگشت به شهرهای خود را دارند توصیه می‌کنیم زمان بازگشت را به ساعات پایانی و شب مکول نکنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار