‫آزار دهنده کودکان و زنان پس از بارها تَعرض توسط زندانیان خودزنی کرد+عکس

رکنا: متجاوز روانی که توسط زندانیان مورد تجاوز قرار گرفته بود، اقدام به خودکشی کرد، اما از مرگ نجات یافت. این متجاوز در سفر به کشورهای آسیای دور به کودکان و زنان تجاوز می کرد و از این کار شیطانی اش فیلم تهیه کرده و به صورت آنلاین پخش می کرد،.

به گزارش رکنا، این مرد هفته گذشته در حالی که 3 ماه از حبسش گذشته بود به رییس زندان - که نامش اعلام نشده است - مراجعه کرد و از وی  درخواست انتقال به یک زندان دیگر کرد. وی درعلت این درخواست گفته که با توجه به لو رفتن اتهامش در زندان چند تن از زندانیان شب ها و یا روزها در منطقه های خلوت به وی تجاوز وحشیانه کرده اند و من دیگر در این زندان امنیت جانی ندارم.

این گزارش حاکیست، صبح دیروز به وقت محلی، این زندانی انگلیسی که بار دیگر مورد تجاوز قرار گرفته بود اقدام به خودزنی کرد اما با تلاش پزشکان زندان از مرگ نجات یافت.

به گزارش پرونده اتهامی ، این مرد انگلیسی آخرین بار که راز فیلم های سیاه لو رفت به فیلیپین فرار کرده و مجدد آزار و اذیت‌های خود را از سر گرفت تا اینکه توسط پلیس فیلیپین بازداشت و تحویل پلیس انترپل لندن شد. وی بلافاصله محاکمه شد و به 10 سال زندان و پرداخت هزاران پوند جریمه بدون تخفیف محکوم شد.
به گزارش پرونده این مرد که اسکاتلندیارد به دادستان تحویل داده است، این مرد 48 ساله «تروور مانک» نام دارد که مأموران تصاویر مستهجن و فیلم‌های آنلاین زیادی روی تلفن همراهش یافته‌اند.
این مرد در گفت‌وگو با دوستان خود گفته بود که برای سوءاستفاده از کودکان فقیر آسیایی که شرایط زندگی‌ نامساعدی داشته‌اند هزاران پوند پول خرج کرده بود.اطلاعات پلیس حاکی است در کامپیوتر شخصی «تروور» بیش از 43 هزار فیلم و عکس از سوءاستفاده کودکان دیده شده است که برخی از فیلم‌ها را نیز به صورت آنلاین در فضای مجازی منتشر کرده بود.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار