X بستن تبلیغات
5. Fixed

ادعایی درباره تخلفات احمدی نژاد در شهرداری تهران

این حقوقدان گفت: به نظر من، در دولت روحانی تخلف و یا فسادی صورت نگرفته است. در حقیقت، فسادی که در دولت احمدی نژاد با آن مواجه شدیم، به هیچ وجه در دولت فعلی شکل نگرفت.

وی افزود: فساد در دولت احمدی نژاد سیستماتیک بود. در انتخاب افراد، اشخاص ناصالحی وارد کار شدند، مثل خاوری، مرتضوی و رحیمی بود که پرونده همگی آنان موجود است. در دولت گذشته پرونده های سنگین مثل پرونده خاوری، رحیمی، دکل های گمشده وجود داشت، ظاهرا برخی اینها را فراموش کرده اند. کدامیک از این پرونده ها در دولت روحانی اتفاق افتاد؟

احمدی تصریح کرد: ماجرای فیش های حقوقی هم که برخی گروه ها آن را در بوق و کرنا کرده اند هم میراث دولت قبل است. با توجه به اقداماتی که دولت نهم و دهم انجام داده اند، اصلا چیزی باقی نگذاشته شده که اصلا اختلاسی بخواهد اتفاق افتد.

این حقوقدان اضافه کرد: احمدی نژاد از روز اول اقداماتی را انجام داد که فضا را برای فساد تسهیل کرد، مثل انحلال سازمان برنامه و بودجه. اینها مملکت را به صورت هیئتی اداره می کردند. شاید بهتر باشید اینطور بگویم؛ دولت احمدی نژاد به اندازه تمام ادوار تاریخ ایران خسارت به بار آورد.

نعمتی در ادامه مدعی شد: شما وقتی سازمان برنامه و بودجه نداشته باشید، مشخص نباشد درآمد چقدر است و هزینه کشور چقدر است، خواه یا ناخواه فساد ایجاد می شود. جالب اینجاست که فساد آقایان دولت گذشته به اینجا ختم نمی شود، اینها در دوره ی شهرداری نیز سوابق نه چندان چالبی از خود به یادگار گذاشته اند. وقتی احمدی نژاد شهردار تهران بود، چندین هزار میلیارد پول گم شد و تا امروز کسی سراغش را نگرفته است.

این حقوقدان گفت: احمدی نژاد بر این باور بود اطرافیانش خط قرمز او هستند، ولی روحانی در برابر قانون خط قرمزی ندارد. احمدی نژاد به قانون اهمیت نمی داد و می گفت که من قانون را قبول ندارم. همین موارد و تفکرات باعث این همه فساد شد و ظلم بزرگی به جامعه شد ولی تا به امروز روحانی کدامیک از این تفکرات را از خود بروز داده است؟ او اصلا به خودش اجازه چنین تفکری را نمی دهد و نحوه ی رفتار و برخوردش با تخلفات تحسین برانگیز است و آفرین دارد.

منبع:انتخاب

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار