با شرکت در آزمون آلفای LawBreakers با ویژگی های آن آشنا شوید

بازی مولتی پلیر و تیراندازی LawBreakers که توسط آقای کلیف بلزینسکی خالق سری Gears of War در حال توسعه می باشد دارای یک تست آلفا می باشد که با تجربه ی آن می توان با بخشی از قابلیت های بازی آشنا شویم.

هم اکنون سازندگان اعلام کردند که این تست آلفا در ۹ و ۱۰ جولای قابل دسترسی می باشد و کاربران علاقه مند به LawBreakers می توانند ویژگی های مختلف آن را آزمایش کنند.

3091357-0706614350-prome

این آزمون آلفا در هر دو روز اعلام شده اجرا خواهد شد که شامل یک نقشه ی جدید می باشد که The Promenade نام گرفته است. در کنار آن یک حالت با نام Overcharge نیز دراین آلفا در دسترس است که به گفته ی سازنده ی بازی این حالت به صورت Capture the Flag بوده و گروه برنده کسی است که زودتر به پرچم برسد.

برای کسانی که هنوز کلیدی برای دسترسی به این آزمون آلفا در اختیار ندارند Nexon به عنوان ناشر بازی اعلام کرده که کلید های بیشتر به زودی برای تمامی کاربران ارسال خواهد شد.

در ادامه ویژیگ های اصلی این تست آلفا شرح داده شده است :

گیم پلی اصلی

سرعت اصلی Titan از ۷۰۰ تا ۸۰۰ سرعت اصلی Enforcer از ۷۰۰ تا ۸۰۰ سرعت پایه ی Vanguard از ۸۰۰ تا ۸۵۰ سرعت پایه ی Assassin از ۸۰۰ تا ۹۰۰

پر کردن دوباره ی نوار سلامتی

ایستگاه های مختلفی برای بالابردن نوار سلامتی در طول زمان دیده می شوند که با به دست آوردن هر یک از آن ها می توانید ۱۰ جایزه برای ضفا دادن زخم ها دریافت کنید.

ویژگی های Assassin

شارژ کردن Romerus برای آسیب وارد کردن به دشمن تنها با یک تیر که هر پرتاب با شتاب ۳۵ آغاز شده و تا ۳۰ کاهش می یابد. میزان اندازه ی اصلی Romerus از ۲۰ تا ۲۵ واحد تغییر خواهد کرد.

ویژگی Titan

چند برابر آسیب وارد کرده و در بخش چندنفره موشکی که پرتاب می کند بیش از ۵۰ تا ۷۰ درصد آسیب جدی به دشمن مقابل وارد خواهد کرد.

طرفداران بازی های کلاسیک و جنگی هم چون Unreal Tournament یا Quake که از دیدن سبک سریع و خشمگین بازی و هم چنین نبرد های هیجان انگیز و مبارزه های مختلف درون آن لذت می برند, بدون شک از بازی LawBreakers و قابلیت های آن نیز استقبال خواهند کرد.

اکشن و ویژگی های درون بازی LawBreakers پیچیده و کمی گیج کننده است, بازیکنان در آن می توانند به اطراف بدوند و تیر های موشکی و پر قدرت شلیک کنند.

بازی Lawbreakers هم اکنون برای انتشار بر روی پلتفرم PC برنامه ریزی شده است, با این حال آقای بلزینسکی گفته که این بازی می توان بر روی کنسول ها نیز عرضه شود اما آن ها باید یک همکار خود پیدا کنند تا از این پورت بازی پشتیبانی کرده و به آن ها کمک کند تا بتوانند Lawbreakers را برای کنسول ها نیز توسعه دهند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار