سرنوشت Demon’s Souls بالاخره چه می شود؟

با وجود اخباری که در قبل شنیدیم ، احتمالا یک نسخه ی ریمستر از Demon’s Souls توسعه یابد، ولی نه توسط From Software. در ادامه با ما همراه باشید.

آقای میازاکی کارگردان Demon’s Souls در آخرین نظرات خود در رابطه با این عنوان محبوب مشخص کرد که تنها تصمیم گیرنده در این زمینه نبوده و این مسئله چیزی نیست که اختیاری در رابطه با آن داشته باشند.

او در این رابطه اظهار داشت :

به نظر می رسد که در گذشته و در مصاحبه های قبلی مثل اینکه سو تفاهم در مورد ریمستر این بازی به وجود آمده است، بنابراین اجازه بدید که من دوباره تکرار کنم. سری The Dark Souls آی پی است که متعلق به Bandai Namco Entertainment می باشد. از این رو اختیار و تصمیمی گیری در مورد نسخه ی ریمستر تنها با خود آنها است.

او در ادامه اظهار داشت :

برای من و From Software ، فکر نمی کنم که این مسئله به عهده ی ما گذاشته شود و احتمالا توسط سازنده ی دیگری توسعه داده شود.

در یک مصاحبه با میازاکی ، او در اوایل امسال گفت که دوست دارد تا یک نسخه ی ریمستر از سری سولز را ارائه دهند.

Demon’s Souls در سال ۲۰۰۹ برای PS3 منتشر شد. این بازی توسط فرام سافتور توسعه داده شده و سونی، Atlus و  Bandai Namco آن را منتشر کرده اند.

این بازی هرگز یک دنباله ی مستقیم نداشت و ما در قبل شاهد بازی Bloodborne بودیم که به صورت انحصاری برای PS4 منتشر گشت.

میازاکی فردی است که خود کارگردانی همه ی این عناوین را بر عهده داشته است و در سال ۲۰۱۴ به عنوان رییس From Software  محسوب شد.او در قبل گفته بود که استودیو در حال ساختن یک آی پی جدید است ، حال باید ببینم که ریشه ی آن بازی های سولز است یا نه.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار