X بستن تبلیغات
5. Fixed

فیلم The Secret Life of Pets موفق شد تا انیمیشن Finding Dory را کنار بزند

انیمیشن The Secret Life of Pets افتتاحیه ی بسیار خوبی در آخر هفته ی باکس آفیس داشته است. این فیلم با موضوع حیوانات تا به الان ۹۵ میلیون دلار در آخر هفته فروش داشته است. این موضوع را وریتی گزارش داده است.

برآوردها نشان می دهد که این فیلم ساخت Illumination که توسط یونیوزسال توزیع می شود ، بین ۳۵ تا ۳۸ میلیون در روز افتتاح خود فروش داشته است. این عنوان سینمایی در ۴۳۲۹ سینما در آمریکای شمالی به نمایش در آمده است.

این عنوان همچنین موفق شد تا Finding Dory را کنار زده که در جایگاه دوم با ۱۸ میلیون دلار قرار گیرد. با وجود اینکه The Secret Life of Pets عملکرد خیلی قوی رو در جهان داشته است ، نتوانسته از افتتاحیه ی بسیار قوی این انیمیشن با رکورد ۱۳۶٫۲ میلیون دلار سبقت گیرد.

The Secret Life of Pets دیروز در سیماهای آمریکای شمالی اکران شد.زندگی پنهان حیوانات خانگی – The Secret Life of Pets  یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای سه بعدی در سبک کمدی به کارگردانی کریس رناد است که در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد و محصول یونیورسال استودیوز می باشد.

در گویندگی این انیمیشن هنرمندان زیر را شاهد هستیم :

لوئی سی. کی.
اریک استون استریت
کوین هارت
آلبرت بروکس
هانیبال بورس
بابی موینیهان
لیک بل
الی کمپر
استیو کوگان

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار