صعود طالبی و فروزنده به فینال کشتی نوجوانان آسیا/ رحیمی و رستمی در رده بندی

سومین روز از رقابت‌های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا با صعود دو کشتی‌گیر ایران به فینال و حضور دو نماینده دیگر ایران در دیدار رده بندی همراه بود.

به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا از روز 17 تیر ماه در شهر تایچونگ کشور چین تایپه (تایوان) در حال برگزاری است و تا روز بیستم تیر ماه ادامه خواهد داشت که رقابت های روز سوم کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا امروز شنبه در سالن دانشگاه ورزشی شهر تایچونگ کشور چین تایپه، در سه وزن کشتی آزاد و دو وزن کشتی فرنگی در حال برگزاری است.

این مسابقات امروز (شنبه) ، در اوزان 58 ،54 و 63 کشتی آزاد و اوزان 69 و 76 کیلوگرم کشتی فرنگی در حال برگزاری است که نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان مسابقات رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:

رضا علیجان زاده در وزن 54 کیلوگرم کشتی آزاد در کشتی نخست خود مقابل خاژیمورات از قرقیزستان قرار گرفت، اما به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه زانو و به دستور پزشک به مسابقه ادامه نداد.

 در وزن 54 کیلوگرم حامد رحیمی در گام نخست مقابل جونگان نو از کره جنوبی با نتیجه شش بر یک به پیروزی رسید. وی در کشتی دوم خود مقابل شوبهام تورات از هندوستان با نتیجه هشت بر دو به برتری دست یافت .رحیمی در مرحله نیمه نهایی مغلوب  کنشین آیتو از ژاپن شد و عصر امروز برای کسب مدال برنز به روی تشک می رود.

 محمد طالبی آزادکار وزن 63 کیلوگرم کشورمان در دور نخست  با حساب شش بر صفر از سد کارانک از هند گذشت. وی در دور دوم مقابل یلدارزولبوسین از قزاقستان با نتیجه  12 بر دو به پیروزی رسید. طالبی در مرحله نیمه پایانی اولان تولیگن از قزاقستان را با نتیجه هفت بر دو شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

محمد رضا رستمی در وزن 69 کیلوگرم کشتی فرنگی در مسابقه نخست خود مقابل بک سلطان نظربایف از قرقیزستان قرار گرفت و در پایان با نتیجه 9 بر صفر و امتیاز عالی به پیروزی رسید. کشتی گیر کشورمان در مسابقه دوم خود چگان مینا از هند را با حساب سه بر صفر شکست داد. رستمی در مرحله نیمه نهایی برابر شنگی محمد خلیف، دیگر کشتی گیر قرقیزستانی 10 بر یک مغلوب شد و در ادامه برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

حسین فروزنده کشتی گیر وزن 76 کیلو فرنگی در کشتی نخست خود مقابل تمیرلان اولو از قرقیزستان با نتیجه پنج بر دو به برتری دست یافت. وی در کشتی دوم مقابل امیرخان اوروزبایف از قزاقستان با نتیجه چهار بر صفر پیروز شد. فروزنده در کشتی نیمه نهایی نیز ساجان از هندوستان را با نتیجه پنج بر دو شکست داد و فینالیست شد.

انتهای‌ پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار