X بستن تبلیغات
5. Fixed

مراسم اهدای دومین دوره‌ جایزه داوری‌ اردکانی

مراسم اهدای دومین دوره‌ی جایزه دکتر رضا داوری‌ اردکانی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، مراسم اهدای دومین دوره‌ی جایزه‌ی دکتر رضا داوری‌ اردکانی روز سه‌شنبه - ۲۲ تیر - ساعت 16 و 30 دقیقه در مرکز فرهنگی شهر کتاب و با حضور اصحاب فرهنگ و اندیشه برگزار می‌شود و از برگزیدگان این دوره تقدیر خواهد شد.

در این مراسم دکتر رضا داوری‌ اردکانی، دکتر سعید بینای‌مطلق، دکتر پرویز ضیاء شهابی، دکتر محمدجواد صافیان، دکتر شهرام پازوکی و دکتر سیدحمید طالب‌زاده درباره‌ی وضعیت پژوهش‌های فلسفی در سال ۹۴ و ویژگی‌ پایان‌نامه‌های برگزیده و تشویقی دومین دوره سخن می‌گویند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این نشست به مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم مراجعه کنند.

به نقل از روابط عمومی شهر کتاب، دکتر رضا داوری‌اردکانی از چهره‌های مهم و تاثیرگذار فلسفه در دوران معاصر ایران است. آثار و آراء او درباره‌ی فلسفه و علوم انسانی و فیلسوفان معاصر غرب همواره مورد بحث و تعمق  استادان، دانشجویان و اصحاب اندیشه قرار می‌گیرد. فلسفه در دانشگاه‌ها و جامعه چه جایگاهی دارد؟ اقبال به کدام یک از فیلسوفان و مکتب‌های فلسفی در سال ۱۳۹۴ بیشتر بوده است؟ کتاب‌هایی که در حوزه‌ی فلسفه‌ی غرب در سال ۱۳۹۴ در ایران انتشار یافته است اقبال به کدام فیلسوف را نشان می‌دهد؟ چه گرایشی در پژوهش‌ها و کتاب‌های فلسفی نمود بیشتری دارد؟ ارزیابی پایان‌نامه‌های دانشجویان در دوره‌ی دکتری در رشته‌ی فلسفه در سال ۱۳۹۴ چه راهی را در حوزه‌ی فلسفه مشخص می‌کند؟ در مراسم اهدای جایزه‌ی دکتر رضا داوری‌اردکانی به بخشی از این پرسش‌ها پاسخ داده می‌شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار