کوهکن:‌ باید مدیران با فیش‌های نجومی را عزل کنیم

نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: باید مدیرانی صاحب فیش‌های حقوقی نجومی را عزل کنیم اما مهم‌ترین موضوع بستن راه‌ها پرداخت حقوق‌های نامتعارف است.

باشگاه خبرنگاران جوان: محسن کوهکن عضو کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به موضوع فیش‌های حقوقی نجومی گفت: باید مدیران صاحب فیش‌های حقوقی نجومی عزل شوند اما مهم‌ترین موضوع بستن راه‌ها و گریزگاه‌های پرداخت حقوق‌های نامتعارف در کشور است.

نماینده مردم لنجان با اشاره به اینکه حقوق های نامتعارف برخی مدیران  وجدان عمومی جامعه را جریحه دار کرده است، ادامه داد: معتقدم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد که ما بخواهیم بر اساس مستندات، مدیرانی که حقوق‌های نامتعارف می‌گیرند را برکنار کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دولت باید کارگروهی را برای بررسی فیش‌های حقوقی تشکیل دهد چرا که بررسی این موضوع می‌تواند درزهای پرداخت حقوق‌های نامتعارف در برخی دستگاه‌های غیردولتی را کنترل و شناسایی کند که البته کارهایی نیز انجام شده است.

کوهکن با اشاره به اینکه عزل برخی مدیران بدون شک برخورد صحیح و معقول در موضوع حقوق‌های نامتعارف خواهد بود، تأکید کرد:  موضوع اصلی بعد از برکناری دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی، بستن راه‌ها و گریزگاه‌های پرداخت حقوق‌های نامتعارف در کشور است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار