رقابت نونهالان خوزستانی در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی کشور

ورزشکاران خوزستانی در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان کشور برای کسب سکوهای برتر به مصاف حریفان خود می روند

ورزشکاران خوزستانی در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان کشور برای کسب سکوهای برتر به مصاف حریفان خود می روند.

رقابت های کشتی آزاد، از 20 تیرماه به مدت دو روز در شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

اعضای تیم استان را عزیزالله الهیاری در وزن 32 کیلوگرم، مهدی صفری افق در وزن 35 کیلوگرم، مهدی صالحی در وزن 38 کیلوگرم، حجت رضایی در وزن 42 کیلوگرم، شایان میربیگ در وزن 47 کیلوگرم، محمدرضا دقیل زاده در وزن 53 کیلوگرم، مهدی شرفی یوسف وند در وزن 59 کیلوگرم، شایان سلحشور در وزن 66 کیلوگرم، محمدحسین خیبری در وزن 73 کیلوگرم، حمید طاهری آرپناهی در وزن 85 کیلوگرم و عباس بشیری در وزن 100 کیلوگرم به عنوان کشتی گیر، جمشید جمالی زاده، محمدحسین حقانی و سجاد بنی سعید به عنوان مربی و عبدالله مرادی به عنوان سرپرست، تشکیل می دهند.

همچنین مسابقات کشتی فرنگی نونهالان، 21 و 22 تیرماه در شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

بر این اساس در وزن 32 کیلوگرم حمید حاجیوند رضایی، در وزن 35 کیلوگرم علی حاجیوند، در وزن 38 کیلوگرم سعید اسماعیلی لیوسی، در وزن 42 کیلوگرم محمدرضا عبدولی، در وزن 47 کیلوگرم امید احمدی، در وزن 53 کیلوگرم کیهان شکوهی، در وزن 59 کیلوگرم رضا ساکی، در وزن 66 کیلوگرم مسعود کاووسی، در وزن 73 کیلوگرم علیرضا مرادی، در وزن 85 کیلوگرم حمید طاهری آرپناهی و در وزن 100 کیلوگرم عباس بشیری به عنوان ورزشکار در این مسابقبات به مصاف حریفان خود می روند.

مرتضی محمدی، حمزه ارقش عزیزی و محمد حاتمی به عنوان مربی و حیدر لایق به عنوان سرپرست، تیم استان را در این پیکارها همراهی خواهند کرد.
 
هر دو تیم آزاد و فرنگی خوزستان با حمایت اداره کل مالیاتی خوزستان در این مسابقات شرکت می کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار