X بستن تبلیغات
5. Fixed

تیم شیروان قهرمان هفتمین دوره مسابقات کشتی جام برادران زهرایی شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیروان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هفتمین دوره مسابقات کشتی جام برادران زهرایی، یادواره کنگره سرداران شهید، شهدای گمنام و ۶۳۵ شهید شیروان بود که در این رقابت‌ها و از میان ۱۰ تیم برتر کشور عنوان قهرمانی به تیم شیروان رسید.

علی خالق زاده افزود: این رقابت‌ها به مدت دو روز و در سالن پور رضا شیروان پیگیری شد که در وزن ۵۷ کیلوگرم صابر خانجانی از تیم مرزبانی ناجا، در وزن ۶۱ کیلوگرم جلال علیزاده از تیم شیروان، در وزن ۶۵ کیلوگرم مهران شیخی از تیم شیروان در وزن ۷۰ کیلوگرم، ایمان رحمانی زاده از تیم مازندران، در وزن ۷۴ کیلوگرم امیرحسین تبار از تیم مازندران صاحب گردن‌آویز طلا شدند.

وی تصریح کرد: در دیگر اوزان و در وزن ۸۶ کیلوگرم محمد مرغزاری از تیم مازندران، در وزن ۹۷ کیلوگرم اسماعیل نجاتیان از تیم خراسان رضوی، در وزن ۱۲۰ کیلوگرم علی شعبانی از تیم مازندران در جایگاه نخست ایستادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیروان گفت: به‌این‌ترتیب و در نتایج تیمی این مسابقات تیم شیروان با ۶۶ امتیاز، تیم مازندران با ۶۴ امتیاز و تیم مرزبانی ناجا با ۶۰ امتیاز بر روی سکوی نخست تا سومی این رقابت‌ها قرار گرفتند.

به گزارش مهر در این رقابت‌ها دو تیم از مازندران، دو تیم از گلستان، دو تیم خراسان رضوی، دو تیم از خراسان شمالی، یک تیم از تهران، یک تیم از آذربایجان شرقی به همراه تیم فرماندهی مرزبانی ناجا جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار