X بستن تبلیغات
5. Fixed

افزایش ۲۰ درصدی سفرهای عید فطر اردبیل/ثبت بیشترین تردد در سرعین

علی رحمتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تردد خودروها توسط دستگاه‌های تردد شمار در ۲۶ نقطه در سطح استان سنجیده می‌شود، اضافه کرد: ترددها در ۵۲ محور استان سنجش شده است.

وی افزود: از ۱۵ تا ۱۸ تیر ماه مجموع تردد در کل محورهای استان یک میلیون و ۶۰۷ هزار مورد است که به نسبت تعطیلات عید فطر سال گذشته ۲۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان با بیان اینکه تردد خودروهای سنگین هفت درصد است، ادامه داد: روز اوج تردد با ۴۸۳ هزار مورد در ۱۸ تیر ماه به ثبت رسیده است.

به گفته رحمتی بیشترین میزان تردد در محور اردبیل – سه‌راهی سرعین با بیش از ۲۰۲ هزار مورد و در اردبیل- آستارا با ۱۸۶ هزار مورد ثبت شده است.

وی ورودی خودرو به سرعین را در این ایام ۸۳ هزار دستگاه و خروجی را ۸۲ هزار و ۴۰۰ دستگاه عنوان کرد و افزود: روز اوج تردد ورودی و خروجی سرعین نیز ۱۷ تیر ماه با ۵۰ هزار دستگاه خودرو است.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان متذکر شد:  آمار ورود و خروج خودرو سرعین در مقایسه با تعطیلات عید فطر سال گذشته تغییری ندارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار