برخورد با حقوق‎های نجومی در راستای مبارزه با فساد اداری است

به گزارش پارس نیوز،

فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه، درباره فیش های حقوق های نجومی اظهار داشت: با متخلفان این حوزه باید برخورد شود و نظارت بیشتری لازم است تا این مسائل دیگر پیش نیاید. 

فلاحتی در ادامه تاکید کرد: برخورد با حقوق‎های نجومی در راستای منافع ملی و مبارزه با فساد اداری است، از این رو مردم از رئیس جمهور و معاون اول وی انتظار ورود جدی‎تری به این موضوع دارند که البته اقداماتی هم انجام شده و جهانگیری گزارشی در این باره تهیه کرده اند که امیدواریم این پیگیری ها مستمر باشد. 

نماینده مردم قاینات با اشاره به اینکه جامعه نسبت به این موضوع حساس شده، در ادامه بیان داشت: مردم از شخص رئیس جمهور انتظار دخالت جدی‎تری در این موضوع دارند که نسبت به این موضوع ورود پیدا کند و با کسانی که باعث و بانی افزایش حقوق‎های نجومی در دستگاه‎های اداری و بدنه دولت هستند، برخورد جدی‎ کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: در این راستا در وهله اول لازم است افرادی که در دولت این حقوق ها را دریافت کرده اند حذف شوند و اموالی که از بیت المال رفته به بیت المال بازگردانده شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این موارد راهکارهایی است که رئیس جمهور در برخورد با متخلفین می‎تواند انجام دهد و نهایتا اگر مسائلی باقی ماند که در آن حقوق بیت المال پایمال شده باشد و تعمدی در کار احساس شد  دولت باید افراد خاطی را به دستگاه قضائی معرفی کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار