تاریخ دقیق انتشار کتاب هنری Gears of War 4 مشخص شد

ناشر Dark Horse به تازگی اعلاکم کرد که کتاب هنری The Art of Gears of War 4 به دنبال عرضه ی رسمی بازی Gears of War 4 در سال جاری در دسترس کاربران قرار می گیرد.

این کتاب شامل ویژگی های مختلفی از جمله تصاویر هنری زیبا از بازی می باشد که هر یک از آن ها نیز مفهوم خاص خود را داشته و توسط تیم توسعه ی بازی به زیبایی تفسیر شده است.

کتاب هنری The Art of Gears of War 4 در تاریخ ۲۰ دسامبر در فروشگاه های مختلف قابل دسترسی می باشد و می توان آن را از سایت های Amazon و Barnes & Noble نیز پیش خرید کرد. قسمت ۵۰ دلار برای آن در نظر گرفته شده است که دارای ۱۸۴ صفحه می باشد و توضیحات مختلفی در مورد بازی درون آن داده شده است.

البته هنوز تصویر خاصی از این کتاب به اشتراک گذاشته نشده است اما کاور آن را در ادامه می توانید مشاهده کنید :

Gears of War 4

این اولین بار نیست که Dark Horse برای یک بازی کتاب هنری مخصوص ارائه می کند, پیش از این نیز در سال گذشته کتابی زیبا با ویژگی های منحصر به فرد که تاکنون مثل آن ها دیده نشده بود برای بازی محبوب Fallout 4 در اختیار کاربران قرار گرفت.

هم چنین این ناشر با همکاری شرکت ناتی داگ نیز یک کتاب هنری برای بازی Uncharted 4 در ماه مِی ارائه شد و اینطور که مشخص شده قرار است یک کتاب نیز برای بازی پرطرفدار Metal Gear Solid V در ماه نوامبر عرضه شود.

بازی جدید Gears of War 4 نیز برای انتشار در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۲۰ مهر ۱۳۹۵ برای پلتفرم های Xbox One و PC برنامه ریزی شده است. در کنار آن اگر شما نسخه ی دیجیتالی آن را برای Xbox One خریداری کنید نسخه ی PC آن را به رایگان دریافت می کنید. در مقابل این امکان برای نسخه ی PC بازی هم وجود دارد و با خرید نسخه ی دیجیتالی آن یک نسخه ی کپی از Xbox One بازی دریافت خواهید کرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار