X بستن تبلیغات
5. Fixed

توسان ٢٠١٦ نيوفيس به تهران رسيد

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، يكي از شركت هاي واردكننده خودرو موفق به ورود اولين خودروهاي توسان ٢٠١٦نيوفيس به سرزمين اصلي شد.

براساس اين گزارش، مفتاح رهنورد كه واردات اولين توسان هاي ٢٠١٦ نيوفيس را به نام خود ثبت نموده، اين شاسي بلند كره اي را ١٧٢ ميليون تومان قيمت گذاري كرده است.

براساس اطلاعات بدست آمده، علاقمندان به خريد ٣٠ روزه اين خودرو با پرداخت ١٦٧ ميليون و براي خريد ٦٠ روزه با ١٥٥ ميليون تومان مي توانند نسبت به خريد آن اقدام كنند.

مفتاح رهنورد یکی از شرکت های فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظام های مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می كند. و دیدگاه کلان مدیریت اين شرکت، توجه به اصول کیفیت به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان است.

علاقمندان برای بازدید و كسب اطلاعات بيشتر در خصوص شرايط فروش توسان ٢٠١٦ نيوفيس و يا ديگر خودروهاي وارداتي این شرکت، مي توانند به نشانی تهران- خیابان ولیعصر- قبل از خیابان توانیر- کوچه احتشام - پلاک 7 مراجعه كنند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار