۳۵۰۰ هکتار از اراضی ورامین به کشت سبزی و صیفی اختصاص دارد

محمد حسین تاجیک در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به توانمندی و پتانسیل شهرستان ورامین در تولید سبزی و صیفی اظهار داشت: شهرستان ورامین در تولید محصولاتی نظیر صیفی و سبزی به عنوان یکی از مراکز اصلی استان تهران محسوب می شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین با اشاره به میزان زیر کشت سبزی و صیفی در این شهرستان افزود: سه هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی قابل کشت شهرستان ورامین به کشت انواع سبزی و صیفی اختصاص پیدا می کند.

وی با تأکید بر این نکته که محصولات ورامین، طرفداران خود را دارد، ادامه داد: خوشبختانه محصولات این حوزه، مشتریان خاص خود را دارد و صیفی و سبزی ورامین را می توان بر سر سفره بسیاری از پایتخت نشینان مشاهده کرد.

تاجیک با اشاره به نظارت بر تولید محصولات کشاورزی ورامین از جمله سبزی و صیفی در این شهرستان اضافه کرد: از آنجایی که برای تولید سبزی و صیفی در شهرستان ورامین از آب چاه استفاده شده و به هیچ عنوان از فاضلاب بهره گرفته نمی شود، محصولات تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار