سراب جم برای بازیگران درجه سوم +فیلم

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، اخیرا بعضی از بازیگران درجه دوم و سوم به اسم این که در ایران بستر هنر و بازیگری برای آنها فراهم نیست به شبکه جم رفته اند.

 

این در حالی است که مصاحبه ها و وضعیت ظاهری آنها بعد از مهاجرت خیلی به ادعای اولیه آنها نزدیک نیست. به عنوان نمونه در جشن سال نو در این شبکه، اتفاقاتی افتاد که هیچ ارتباطی با هنر نداشت و این بازیگران این اتفاقات را همراهی می کردند.

 

به تازگی نیز رامسین کبریتی که از اواخر دهه هفتاد و با ایفای نقش در آثاری همچون «شب‌های تهران» و «آواز قو» وارد سینما شده بود و در طی سال‌های بعد نیز اغلب ایفاگر نقش‌های مکمل آثار سینمایی بود به شبکه جم پیوسته است.

 

این در حالی است که در روزهای اخیر بعضی از افراد افشاگری های رسوا کننده ای از پشت پرده این شبکه و مدیر آن داشته اند، به نظر می رسد مدیران این شبکه تلاش می کنند با جذب و سوء استفاده از بازیگرانی که دارای نقطه ضعف های اخلاقی یا فکری و ایمانی هستند موجب انحراف اذهان عمومی شده و آبروی ریخته شده ی خود را بازگردانند.

 

گفتنی است این شبکه علاوه بر تبلیغ  بی عفتی در جامعه، به مرکزی برای ترویج خیانت در خانواده ها شده است به نحوی که حتی اپوزیسیون خارج از کشور مثل شهرام همایون هم لب به اعتراض باز کرده و فیلم های این شبکه را عامل مهمی در به هم ریختن نظام خانواده ها و افزایش طلاق دانسته است.

 

شایده به همین دلیل است که برخی از بازیگرانی که سراب جم آن ها را فریفته بود، مثل خانم اسکویی اخیرا از کار با شبکه جم سر باز زده و هیچگونه همکاری با این شبکه ندارند.

 

لینک دانلود

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار