X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫پسر 25 ساله تهرانی قربانی جراحی لاغری / پزشک دستگیر و دکتر بیهوشی فراری است

رکنا: رسیدگی به پرونده مرگ پسر جوان تهرانی که در جریان عمل جراحی در یک مطب خصوصی جان سپرد با بازداشت پزشک در دستور کار دادسرای جرایم پزشکی تهران قرار گرفت

این درحالی است که متخصص بیهوشی پس از مرگ بیمار متواری شده است. عصر سه‌شنبه خانواده پسر 25 ساله‌ای با مراجعه به کلانتری قلهک از مرگ فرزندشان در مطبی در محدوده خیابان شریعتی خبر دادند.

 با مخابره این گزارش تیمی از مأموران به محل حادثه اعزام شدند. با توجه به مرگ پسر جوان، موضوع به قاضی منافی آذر – بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران – اعلام شد. در نخستین تحقیقات بازپرس و پلیس جنایی مشخص شد پسر جوان برای عمل ساکشن به مطب خصوصی مراجعه کرده اما به دلیل مجهز نبودن مطب به امکانات پزشکی در حین عمل جان باخته است. پس از مرگ بیمار، متخصص بیهوشی نیز از مطب فرار می‌کند. همزمان با دستور انتقال پیکر قربانی به پزشکی قانونی، به دستور بازپرس منافی آذر، پزشک جراح بازداشت شده و پرونده برای رسیدگی به دادسرای جرایم پزشکی تهران فرستاده شد. همچنین تیمی از مأموران، ردیابی و دستگیری متخصص بیهوشی را در دستور کار دارند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار