عذرخواهی دو بازیکن مغضوب پرسپولیسی ها از هواداران با نیش و کنایه به آبی ها

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پس از اینکه مهدی طارمی و رامین رضاییان با ریزاسپور قرارداد بستند فحاشی هواداران پرسپولیس آغاز شد تا جایی که آنها مجبور شدند صفحات اجتماعی خود را خالی کنند.

 

شب گذشته این دو بازیکن در اقدامی هماهنگ در اینستاگرام خود از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کردند.

 

متن منتشر شده در اینستاگرام طارمی به شرح زیر است:

 

«سلام. این روزها فرصت خوبی برای مرور روزهای گذشته است. اول از همه باید بگویم بزرگترین اشتباهم نحوه جدایی از پرسپولیس بود.

 

من که از مدت ها قبل گفته بودم این فصل افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را ندارم با رفتنم به باشگاه باعث امیدواری شما هواداران شدم. بابت این اشتباه بزرگ و نحوه جدایی ام هزاران هزار بار معذرت می خواهم و می دانم رفتارم اصلا قابل قبول و قابل توجیه نبود.

 

من هر چه داشتم و دارم از پرسپولیس و هواداران آن است و با دو سال حضور در این تیم راه هزار ساله را پیمودم. بابت همه حمایت هایتان ممنونم. اگر پرسپولیس و هوادارانش نبود فوتبال من می توانست راه دیگری را طی کند که قطعا به پیشرفت امروز نمی رسید.

 

پرسپولیس بزرگان زیادی داشته که من در مقابل آنها خود را هیچ می دانم و شک ندارم انشاالله سال بعد تیممان در هر سه جام و دربی هایی که برگزار می شود موفق خواهد بود.

 

این روزها برخی ها از تیم رقیب سعی کرده اند خود را دلسوز من نشان دهند اما صد بار فریاد می زنم توهین های پرسپولیسی ها برایم ارزشمندتر از دلسوزی آنهاست.

 

اگر امروز لباس آبی تیم جدیدم را بر تن دارم به دلیل شرایط حرفه ای فوتبال است ولی آیا می توانم رنگ قرمز دلم را تغییر دهم؟ من همیشه هوادار پرسپولیس باقی می مانم و برای روزهای خوب تیممان منتظر می مانم.

 

خاک پای همه پرسپولیسی ها. بازهم معذرت بابت تمام دل هایی که با رفتارم شکست.»

 

رضاییان هم با انتشار متنی مشابه سعی کرد دل هواداران پرسپولیس را به دست بیاورد:

 

«هواداران عزیزپرسپولیس؛ اول ازهمه ابراز دلتنگی و بعد آرزوی بخشش از طرف شما. شمایی که تک تک کامنت ها و نظراتتان از سر لطف و دلسوزی است.

 

این روزها را به عشق دیدار مجدد شما می گذرانیم و امیدوارم ما را بخشیده باشید. علی دایی، علی کریمی، کریم باقری و مهدی مهدوی‌کیا و خیلی بزرگان دیگر از پرسپولیس رفتند و اشتباه من این بود که مثل آنها از پرسپولیس نرفتم.

 

اعتراف می کنم نحوه رفتنم اشتباه بود و باعث ناراحتی شما هواداران شدم، من را شما با تشویق‌هایتان در گرما و سرما رامین رضاییان کردید، من را شما هوادارانی که شب قبل دربی بیرون ورزشگاه ساعت‌ها انتظار آغاز بازی را می‌کشیدید رامین رضاییان کردید، من را شما هوادارانی که در ورزشگاه‌ها با صدای تشویق‌تان حمایتم می‌کردید رامین رضاییان کردید، مگر می‌شود من شما هوادارانی که من را به این جایگاه رساندید ناراحت ببینم و شب بتوانم راحت و آسوده بخوابم؟

 

ما از یک خانواده هستیم و در هر خانواده امکان اشتباه فرزند وجود دارد، مثل یک مرد دست تک تک همه شما هواداران پرسپولیس را می‌بوسم و از همه شما هواداران به خاطر اشتباه بزرگم معذرت خواهی می‌کنم و می‌گویم اگر لباس بایرن مونیخ تنم باشد اما شما هواداران پرسپولیس از من ناراحت باشید آن لباس برایم ارزشی ندارد.

 

از اینجا و از ترکیه فریاد می زنم عاشقتان هستم و تکرار می کنم اسم پرسپولیس در قلبم خواهد بود تا اگر موفق به گلزنی بشوم به عشق شمایی باشد که ما را در پیراهن تیم تازه هم دوست خواهید داشت.

 

پیراهنی که آبی است تا برای من و شما خاطره دربی آخر و آن برد بزرگ را زنده کند. اگر امروز لباس آبی تیم جدیدم را پوشیدم به دلیل شرایط حرفه ای فوتبال است ولی آیا می توانم رنگ قرمز دلم را تغییر دهم، من تا ابد قرمز خواهم بود. خاک پای همه شماها هستم.

 

رامین رضاییان ، فرزند کوچک خانواده پرسپولیس.»

 

 

 

 

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار