هافبک دینامو زاگرب، بر سر دوراهی میلان و یوونتوس

وبسایت رسمی برنامه نود - رسانه های ایتالیایی گزارش دادند هافبک 21 ساله تیم ملی کرواسی تغییر عقیده داده و در حال حاضر به جای میلان، تمایل دارد به یوونتوس بپیوندد.

به گزارش سایت نود، تا پیش از شروع رقابت های یورو در فرانسه، فقط میلان مشتری جدی مارکو پیاکا محسوب می شد، اما پس از یورو یوونتوس هم پیشنهاد خود را به باشگاه دینامو زاگرب کرواسی ارائه کرد و به طور جدی خواستار جذب این بازیکن شد. پیشنهاد دو باشگاه ایتالیایی با مبلغ مشابه 25 میلیون یورو به دینامو زاگرب ارائه شده است؛ اما باشگاه دینامو زاگرب کرواسی تصمیم نهایی را بر عهده خود بازیکن گذاشته است.

به گزارش رسانه های خبری، یوونتوس برای متقاعد کردن پیاکا یک گام جلوتر آث میلان است و هیچ بعید نیست این بازیکن به زودی قرارداد خود را با یووه امضا کند. در عین حال، اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد اینکه مارکو پیاکو هنوز هیچ تصمیمی در مورد تیم آینده اش نگرفته، نشان می دهد که این بازیکن تمایل بیشتری برای پیوستن به یوونتوس دارد.

تا کنون گزارش های زیادی مبنی بر این منتشر شده که پیاکا راهی میلان خواهد شد؛ این گمانه زنی ها بیشتر بر اساس صحبت های انجام شده بین مدیر برنامه های پیاکا و نایب رئیس باشگاه میلان آدریانو گالیانی در سفر هفته گذشته گالیانی به زاگرب صورت گرفته است. اولویت و خواسته اصلی پیاکا حضور مرتب در ترکیب ثابت میلان است. این اخبار در حالی منتشر شده که برخی از نزدیکان این بازیکن خبر دادند مارکو پیاکا قطعا به یوونتوس خواهد رفت.

 

2081

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار