دایی: نفت امسال با نفت سال گذشته فرق کرده است

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: با توجه به اتفاقاتی که افتاده همه می‌دانند که نفت امسال با تیم فصل گذشته‌اش فرق زیادی می‌کند.

به گزارش وبسایت نود ، محمد دایی در خصوص آغاز تمرینات تیم نفت تهران زیر نظر کادر فنی جدید این تیم گفت: ما تازه دو روز است که تیم را به صورت رسمی تحویل گرفته‌ایم و همان طور که شما می‌دانید بیشتر بازیکنان نفت از این تیم جدا شده‌اند. در این چند روز ما تلاش کردیم تا وضعیت تیم را ارزیابی کرده و نقاط ضعف و قوت را بشناسیم. می‌دانیم که کار سختی در پیش داریم و زمان کافی برای بستن تیم نداریم چرا که دیر تیم را تحویل گرفتیم اما با این همه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نقاط ضعف نفت را برطرف کرده و ی تیم هماهنگ را وارد مسابقات کنیم.

وی درباره اینکه آیا در این مدت دو روز نقاط ضعف و قوت نفت را شناسایی کرده‌اند یا خیر ادامه داد: در این دو روز سعی کردیم نقاط ضعف و قوت نفت را بشناسیم چرا که مهره‌های زیادی این تیم جدا شده‌اند. در حال حاضر ما تیم نصفه و نیمه‌ای داریم و مطمئنا اگر نتوانیم با بازیکنان داخلی نیازهایمان را برطرف کنیم آن وقت به سراغ جذب بازیکنان خارجی خواهیم رفت.

مربی تیم نفت تهران در خصوص اینکه نفت در چند فصل گذشته فصل خوبی را پشت سر گذاشت و به همین دلیل انتظارات از این تیم زیاد شده اظهار داشت: باید دید چه توقعی از نفت دارند. قطعا اهالی فوتبال می‌دانند که نفت امسال با نفت سال قبل فرق دارد اما به هر حال ما پیش از این با کار در تیم‌هایی مثل راه‌آهن و صبا با مشکلات مشابه دست و پنجه نرم کردیم و قطعا تا جایی که بتوانیم تلاش می‌کنیم تا تیم خوبی را ساخته و پرداخته کنیم.

دایی درباره اینکه آیا برای تیم نفت بازی‌های تدارکاتی هم در نظر گرفته شده یا نه گفت: برای هماهنگی یک تیم صددر صد لازم است که بازی تدارکاتی انجام شود قطعا سعی خواهیم کرد در مدت باقی مانده بازی تدارکاتی انجام دهیم و بیکی از اهداف ما این است که در اردوی کردان بازی تدارکاتی برگزار کنیم تا بازیکنان به هماهنگی لازم برسند.

وی در پاسخ به این سوال که چه شناختی از نفت تهران دارید افزود: ما در این چند سال نفت را به خوبی زیر نظر داشتیم چرا که به عنوان حریف با ما بازی می‌کرد. نفت تیم محکم و استخوان داری است که بنا به دلایلی امسال شرایطش فرق کرده است و نمی‌توان آنرا با نفت سال گذشته و حتی قبل تر از آن مقایسه کرد اما هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهیم تا نفت به آن چیزی که مدنظر ماست نزدیک تر شود.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار