X بستن تبلیغات
5. Fixed

توبه نامه یاغی های سرخ؛ ببخشید که رفتیم

وبسایت رسمی برنامه نود - رامین رضاییان و مهدی طارمی بدون شک جنجالی ترین چهره های هفته های اخیر فوتبال ایران بودند که با یک تصمیم ناگهانی هواداران خودشان را شوکه کردند و پربازدیدترین رکوردهای سایت های خبری را رقم زدند.

به گزارش وبسایت نود، از آن روز که تصاویر امضای قرارداد این دو بازیکن سابق پرسپولیس با تیم ترکیه ای ریزه اسپور منتشر شد تا امروز واکنش های مختلفی انجام شد اما امشب طارمی و رضاییان یک حرکت مشترک انجام دادند و با انتشار پستی سعی کردند ناراحتی را از دل هوادارانشان دربیاورند.

مهدی طارمی فیلم گل هایی که او و رضاییان در آخرین دربی به استقلال زدند را منتشر کرده و نوشته:

«سلام.این روزها فرصت خوبی برای مرور روزهای گذشته است.اول از همه باید بگویم بزرگترین اشتباهم نحوه جدایی از پرسپولیس بود.من که از مدتها قبل گفته بودم این فصل افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را ندارم با رفتنم به باشگاه باعث امیدواری شما هواداران شدم.بابت این اشتباه بزرگ و نحوه جدایی ام هزاران هزار بار معذرت می خواهم و می دانم رفتارم اصلا قابل قبول و قابل توجیه نبود.من هر چه داشتم و دارم از پرسپولیس و هواداران آن است و با دو سال حضور در این تیم راه هزارساله را پیمودم.بابت همه حمایت هایتان ممنونم.اگر پرسپولیس و هوادارانش نبود فوتبال من می توانست راه دیگری را طی کند که قطعا به پیشرفت امروز نمی رسید.پرسپولیس بزرگان زیادی داشته که من در مقابل آنها خود را هیچ می دانم و شک ندارم انشاالله سال بعد تیممان در هر سه جام و دربی هایی که برگزار می شود موفق خواهد بود. این روزها برخی ها از تیم رقیب سعی کرده اند خود را دلسوز من نشان دهند اما صدبار فریاد می زنم توهین های پرسپولیسی ها برایم ارزشمندتر از دلسوزی آنهاست. اگر امروز لباس آبی تیم جدیدم را برتن دارم به دلیل شرایط حرفه ای فوتبال است ولی آیا می توانم رنگ قرمز دلم را تغییر دهم؟من همیشه هوادار پرسپولیس باقی می مانم و برای روزهای خوب تیممان منتظر می مانم.خاک پای همه پرسپولیسی ها.بازهم معذرت بابت تمام دلهایی که با رفتارم شکست»

از طرفی رضاییان هم دقایقی بعد از حرکت طارمی تبعیت کرد و با انتشار مطلبی در صفحه خودش نوشت:

«هواداران عزيزپرسپوليس ؛ اول ازهمه ابراز دلتنگي و بعد آرزوي بخشش از طرف شما . شمايي كه تك تك كامنت ها و نظراتتان از سر لطف و دلسوزي است.
اين روزها را به عشق ديدار مجدد شما مي گذرانيم و اميدوارم ما را بخشيده باشيد.
علی دایی، علی کریمی، کریم باقری و مهدی مهدوی‌کیا و خيلي بزرگان ديگر از پرسپولیس رفتند و اشتباه من این بود که مثل آنها از پرسپولیس نرفتم .
اعتراف مي كنم نحوه رفتنم اشتباه بود و باعث ناراحتی شما هواداران شدم، من را شما با تشویق‌هایتان در گرما و سرما رامین رضاییان کردید،
من را شما هوادارانی که شب قبل دربی بیرون ورزشگاه ساعت‌ها انتظار آغاز بازی را می‌کشیدید رامین رضاییان کردید، من را شما هوادارانی که در ورزشگاه‌ها با صدای تشویق‌تان حمایتم می‌کردید رامین رضاییان کردید، مگر می‌شود من شما هوادارانی که من را به این جایگاه رساندید ناراحت ببینم و شب بتوانم راحت و آسوده بخوابم؟
ما از یک خانواده هستیم و در هر خانواده امکان اشتباه فرزند وجود دارد، مثل یک مرد دست تک تک همه شما هواداران پرسپولیس را می‌بوسم و از همه شما هواداران به خاطر اشتباه بزرگم معذرت خواهی می‌کنم و می‌گویم اگر لباس بایرن مونیخ تنم باشد اما شما هواداران پرسپولیس از من ناراحت باشید آن لباس برایم ارزشی ندارد.
از اينجا و از تركيه فرياد مي زنم عاشقتان هستم و تكرار مي كنم اسم پرسپوليس در قلبم خواهد بود تا اگر موفق به گلزنی بشوم به عشق شمايي باشد كه ما را در پيراهن تيم تازه هم دوست خواهيد داشت . پيراهني كه آبي است تا براي من و شما خاطره دربي آخر و آن برد بزرگ را زنده كند. اگر امروز لباس آبی تیم جدیدم را پوشيدم به دلیل شرایط حرفه ای فوتبال است ولی آیا می توانم رنگ قرمز دلم را تغییر دهم ، من تا ابد قرمز خواهم بود.
خاك پاي همه شماها هستم.رامين رضاييان ، فرزند كوچك خانواده پرسپوليس»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار