ترافیک در محورهای آذربایجان شرقی سنگین شد

رییس پلیس راه : ترافیک در محورهای آذربایجان شرقی سنگین شد محور تبریز- اهر یکطرفه

عصر خودرو- رییس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر ترافیک خودرویی در بیشتر محورهای استان سنگین و نیمه سنگین است و بر اساس اعلام قبلی از ساعت ۱۷ امروز محور تبریز - اهر حد فاصل سه راهی اهر و سه راهی خواجه به سمت تبریز یکطرفه شده است.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ جواد ناموران عصر جمعه افزود: همزمان با بازگشت مسافران از سفرهای تعطیلات عید فطر، ترافیک در آزاد راه تبریز- زنجان ، محور سرچم - میانه ، مرند - جلفا و اهر - تبریز سنگین است .
وی با توصیه رانندگان به رعایت موارد ایمنی از جمله فاصله طولی و پرهیز از سبقت نابجا برای جلوگیری از حوادث احتمالی، خاطرنشان کرد: تردد خودروهای سنگین و نیمه سنگین به جز خودروهای حامل مواد سوختی و مواد غذایی فاسد شدنی در محور تبریز- اهر از ابتدای تعطیلات عید فطر ممنوع اعلام شده بود و تا ساعت 12 فردا این ممنوعیت ادامه دارد .
بر اساس اعلام مدیرکل حمل و نقل و پایانه های آذربایجان شرقی 51 میلیون و 800 هزار دستگاه خودرو در سه ماهه امسال در محورهای مواصلاتی استان تردد کردند که در روزهای 6 فروردین با 678 هزار تردد، 13 خرداد با 658 هزار تردد و 14 فروردین با 623 هزار تردد به ترتیب بیشترین آمد و شد در محورهای استان ثبت شده است.
به گفته داریوش باقر جوان 18 درصد از ترددهای ثبت شده سه ماهه امسال در محورهای استان آذربایجان شرقی مربوط به وسایل سنگین و 82 درصد مربوط به وسایل نقلیه سبک بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار