شیعی: در فدراسیون فوتبال نباید سلیقه‌ای عمل شود

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، تأکید کرد که در این فدراسیون نباید سلیقه‌ای عمل شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان که برای تماشای دیدار تدارکاتی این تیم مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه پیکانشهر حضور داشت، گفت: از تیم‌مان راضی هستیم. ما خوب یارگیری کردیم و تقریباً برای آغاز لیگ آماده هستیم.

وی در خصوص بازی امروز تیم پیکان مقابل تراکتورسازی هم اظهار داشت: بازی خوبی بود و بچه‌ها عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند، هرچند هنوز صددرصد به مرز آمادگی نرسیده‌اند.

مدیرعامل باشگاه پیکان راجع به اتفاقات فدراسیون فوتبال هم ادامه داد: این چند روز تعطیل بوده و خبر خاصی از فدراسیون ندارم، اما چیزی که مهم است در فدراسیون نباید سلیقه‌ای عمل شود و هر آن چیزی که در آیین‌نامه نباشد و بخواهد اجرایی شود در قبالش موضع می‌گیریم. در فدراسیون فوتبال اساسنامه هر تعریفی که داشته باشد باید اجرایی شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به پرسشی پیرامون تعیین تکلیف پست دبیرکلی این فدراسیون هم خاطر نشان کرد: در این زمینه هنوز هیچ حرفی در هیئت مدیره مطرح نشده است. نام آقای اسدی یا هر شخص دیگری که قرار باشد برای این پست انتخاب شود، هنوز در هیئت مدیره مطرح و هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.

شیعی افزود: در آخرین جلسه هیئت رئیسه تصمیم گرفته شد که کمیته‌های فدراسیون فوتبال را یک به یک راه بیندازیم و رؤسای آنها را انتخاب کنیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص اینکه شانزدهمین دوره لیگ برتر دو روز زودتر آغاز می‌شود، اظهار کرد: به‌خاطر تیم ملی این تغییر انجام شده و فکر نمی‌کنم با این دو روز جابه‌جایی مشکل خاصی به‌وجود بیاید. ما در این خصوص رضایت‌نامه به فدراسیون داده‌ایم.

وی در پایان تأکید کرد: هدف مجموعه باشگاه پیکان در فصل شانزدهم‌ ماندن در لیگ خواهد بود و تکرار نشدن تجربه دو سال گذشته.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار