حاشیه دیدار تراکتورسازی ـ پیکان/ خوش‌وبش پاسی‌های سابق در زمین پیکان‌شهر

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی و بازیکن پیکان با مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که زمانی در تیم پاس کنار یکدیگر فعالیت می‌کردند، به خوش‌وبش پرداختند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، تراکتورسازی و پیکان در چارچوب دوستانه از ساعت 18 امروز در ورزشگاه پیکان‌شهر به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار درنهایت به تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید. در پایان مسابقه سردار آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی با مجید جلالی سرمربی پیکان و آرش برهانی مهاجم این تیم برخورد گرمی کردند.

این سه از خاطرات گذشته گفتند و آجورلو خطاب به مجید جلالی اعلام کرد در جذب برهانی تصمیم بسیار خوبی گرفته؛ چراکه او یکی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران است. همچنین جلالی به آجورلو اعلام کرد آنها امسال بازیکنان خوبی را جذب کردند و از این بابت عملکرد بسیار مناسبی داشتند.

* امیرحسین صادقی و امیر قلعه‌نویی هنگام خروج از ورزشگاه دقایقی مقابل یکدیگر صحبت کردند.

* امیر قلعه‌نویی و مصطفی آجورلو جلسه کوتاهی در میانه زمین برگزار کردند.

پس از اتمام مسابقه چند تن از بازیکنان پیکان حدود 10 دقیقه با شیعی به صحبت پرداختند و در مورد موضوعات مختلف بحث‌هایشان را به یکدیگر بیان کردند.

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار