تماشا کنید: Red Dead Redemption عملکرد بهتری در ایکس‌باکس وان نسبت به ایکس‌باکس ۳۶۰ دارد

تماشا کنید: Red Dead Redemption عملکرد بهتری در ایکس‌باکس وان نسبت به ایکس‌باکس ۳۶۰ دارد

Red Dead Redemption، به لطف برنامه‌ی پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت، به کنسول ایکس‌باکس وان اضافه شده و در آن قابل بازی است. همچنین معلوم است که این بازی، عملکرد بهتری در ایکس‌باکس وان نسبت به ایکس‌باکس ۳۶۰ دارد. Digital Foundry، به‌تازگی، ویدئویی مقایسه‌ای بین نسخه‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر کرده که نشان‌دهنده‌ی نرخ فریم بهبودیافته‌ی نسخه‌ی نسل هشتمی آن است. در ادامه همراهِ ما باشید.

پیشرفت‌های بازی، بیشتر در میان‌پرده‌های آن خود را نشان می‌دهند، که در ایکس‌باکس ۳۶۰ با نرخ ۲۰ فریم برثانیه اجرا می‌شوند، اما در ایکس‌باکس وان در نرخ ۳۰ فریم برثانیه باقی می‌مانند.

بهبود نرخ فریم در مکان‌های شلوغ آشکار می‌شود، وقتی که نسخه‌ی ایکس‌باکس وان، فقط گاهی اوقات نرخ فریمی نزدیک به ایکس‌باکس ۳۶۰ دارد. همچنین توجه داشته باشید که فقط یک نمونه‌ی بزرگ موجود است و آن هم، اجرای بازی با نرخ ۲۶ فریم برثانیه، هنگام شلیک‌کردن و درگیری در مزرعه است.

اکنون، بهترین زمان برای تجربه‌ی دوباره‌ی Red Dead Redemption پس از گذشت چندسال است و اگر تاکنون موفق به تجربه‌ی این عنوان عالی و زیبا نشده‌اید، می‌توانید آن را برروی ایکس‌باکس وان و با عملکردی بهتر از ایکس‌باکس ۳۶۰، اجرا و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. همچنین شایعات زیادی درمورد ساخته‌شدن ادامه‌ی این بازی موجود است، اما هنوز معرفی رسمی‌ای صورت نگرفته است. اکنون شما را به دیدن این ویدئوی مقایسه‌ای دعوت می‌کنیم.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار