X بستن تبلیغات
5. Fixed

بسیاری از بسته‌های دانلودی بازی Red Dead Redemption رایگان شدند

بسیاری از بسته‌های دانلودی بازی Red Dead Redemption رایگان شدند

پس از فراهم شدن امکان اجرای بازی Red Dead Redemption برروی ایکس‌باکس‌وان، اکنون امکان دریافت رایگان بسته‌های دانلودی آن فراهم شده است.

کسانیکه بازی Red Dead Redemption را در اختیار ندارند امکان خرید نسخه ایکس‌باکس۳۶۰ آن در این هفته به قیمت ۷٫۵۰دلار برای اعضای گُلد وجود دارد که با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل امکان اجرای آن برروی ایکس‌باکس‌وان را خواهند داشت و در کنار آن نیز می‌توانند بسته‌های دانلودی متنوع این بازی را به رایگان دریافت کنند.
از جمله این بسته‌های دانلودی می‌توان به Liars and Cheats که سلاح و مسابقات اسب سواری را اضافه خواهد کرد، Legends and Killers که نُه نقشه جدید و سلاح tomahawk و همچنین تعدادی از شخصیت‌های بازی Red Dead Revolver نظیر Red Harlow و Annie Stoakes را به بازی اضافه خواهد کرد، Myths and Mavericks که نُه نقشه جدید و همچنین چند شخصیت را از کمپین تک‌نفره به بخش چندنفره اضافه خواهد کرد اشاره کرد که همگی مربوط به بخش چندنفره این بازی می‌شدند اما در کنار بسته‌های دانلودی مربوط به بخش چندنفره، بسته‌های دانلودی نظیر Hunting and Trading و Outlaws to the End Co-Op Mission نیز که مربوط به بخش تک‌نفره می‌شوند رایگان شده‌اند.

بازی Red Dead Redemption توسط استودیوی راک‌استار سن‌دیگو ساخته و در ماه می سال ۲۰۱۰ برای کنسول‌های ایکس‌باکس۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ عرضه شده بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار