نگاه جهادی در عمل خواسته هایش را نشان می دهد

سردار یعقوبلی مزاری عصر امروز در همایش بزرگ جهادگران رضوی (آئین افتتاحیه اردوهای جهادی سراسر کشور) که در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد بیان کرد: امروز نیازمند تفکری جهادی در عرصه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی هستیم.

وی افزود: انشاالله این عزم و اراده و منشاء جهادی که از حرم امام رضا(ع) آغاز شده است برکاتش صد چندان شود.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه نگاه جهادی برای انجام کار به داشته ها توجه ندارد خاطرنشان کرد: این توجه به نیاز بوده و باید این نیاز در تمامی بخش ها برآورده شود.

نظری تصریح کرد: امیدواریم با نیت خالصانه جهادگران رضوی شروع این حرکت که از حرم مطهر امام رضا(ع) آغاز شده با انجام نیت های خیر همراه باشد.

وی با تاکید بر اینکه انشاالله پس از مباحث معنوی که مطرح شد به سمت تحقق اهداف ترسیم شده حرکت کنیم، گفت: انشاالله عملکردمان به گونه ای باشد که شرمنده اولیاء الهی بخصوص امام رضا(ع) نباشیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار