X بستن تبلیغات
5. Fixed

آیت الله موحدی کرمانی:غارتگر بیت المال دزد است / 950 نفر از مدیران در کشور غارتگری کرده‌اند

ساعت24- آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز جمعه تهران در مصلای امام خمینی (ره) با اشاره به موضوع حقوق های نجومی برخی مدیران،گفت: اگر این خون به عضوی نرسد آن عضو فلج می شود و چه بسا منجر به مرگ انسان می گردد یا انسان را ناقص و علیل می کند.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان این که غارتگر بیت المال واقعا دزد است و اموال 80میلیون آدم را می دزد، گفت: مردم و مسئولین ما باید بدانند این ثروتی که به عنوان بیت المال در کشور وجود دارد مانند خونی است که در بدن جریان دارد و باید به تمام اعضا برسد.

وی تاکید کرد: 950نفر در این کشور غارتگری کرده اند و رقم کمی نیست و اینها حقوقی بین 15 تا 50 میلیون داشتند، آنها از مدیران بخش های بانکی، بیمه ای و شرکت های دولتی بوده اند که رقم بالاتر از 50میلیون را هم شنیده ایم؛ بحث از 200میلیون کمتر و بیشتر.
آیت الله موحدی کرمانی گفت:‌ برخی فکر می کنند بیت المال صاحب ندارد و هر چقدر بتوانند از آن برداشت کنند زرنگی است؛‌ نه خیر اشتباه است،‌ هر ریالی که از بیت المال می گیری صاحب دارد.
وی افزود:‌ این ریال ها و میلیون ها صاحب دارد و صاحب این ها حدود 80 میلیون آدم است. 

ایرنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار