ترافیک در محور رشت - قزوین سنگین ولی روان است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان ترافیک در محور رشت - قزوین همزمان با بازگشت بسیاری از مسافران از تعطیلات را سنگین ولی روان عنوان کرد.

سرهنگ مهیار رستگار عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ترافیک محور رشت - قزوین ( از رشت به سمت رودبار - منجیل و قزوین) سنگین ولی روان است.

وی اظهار کرد: همچنین ترافیک محور آستارا - اردبیل نیمه سنگین اما روان و سایر محورهای استان نیز دارای ترافیکی متراکم و روان است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با یادآوری اعمال محدودیت های ترافیکی در دو محور اصلی استان بیان داشت: از ساعت هشت تا 24 امروز (جمعه هجدهم تیرماه) رفت و آمد انواع کامیون و تریلر به استثنای خودروهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی از آزادراه رشت - قزوین و بالعکس و همچنین محور آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع است.

وی از رانندگان خواست به علت افزایش تردد در جاده های مواصلاتی استان، بیش از پیش مقررات راهنمایی را رعایت کرده و با آرامش بیشتری رانندگی کنند.

بر اساس اعلام اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان، از پانزدهم تیرماه تا بامداد امروز (جمعه) بیش از 300 هزار خودرو وارد استان شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار