بازی نه چندان دوستانه پیکان و تراکتور؛ اعتراض قلعه‌نویی به آقایی و درگیری بازیکنان

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال در صحنه‌ای از بازی نسبت به عملکرد یکی از مدافعان تیمش معترض بود.
 
به گزارش وبسایت نود از فارس، تراکتورسازی و پیکان در چارچوب دیداری دوستانه از ساعت 18 امروز در ورزشگاه پیکان‌شهر به مصاف یکدیگر رفتند.

* قبل از شروع مسابقه محمد ابراهیمی، سعید آقایی و چند تن از بازیکنان تراکتورسازی سمت نیمکت پیکان رفتند و با مجید جلالی و فرهاد پورغلامی خوش‌وبش کردند.

* فرهاد پورغلامی که سابقه مربیگری در تراکتور را دارد، به سمت نیمکت این تیم رفت و با اعضای آن به خوش‌وبش پرداخت.


* امیر قلعه‌نویی و مهدی کیانی به سمت هواداران تراکتورسازی رفتند و با آنها عکس یادگاری گرفتند.

* سروش رفیعی با علی حمودی و چند تن از بازیکنان پیکان برخورد بسیار گرمی داشت.

*‌ رضا رجبی پیشکسوت استقلال با حضور در پیکان شهر این بازی را از نزدیک نظاره می‌کند.

* در بازی امروز مهدی کیانی شماره 29 را به تن کرده و شماره 10 بر تن محمد ابراهیمی است. کرار جاسم هم با شماره 13 به میدان آمده است.

* مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی پس از خوش‌وبش با مدیرعامل پیکان در VIP با حضور روی سکوها بازی را از نزدیک نظاره می‌کند.

* در جریان بازی سعید آقایی مرتکب اشتباهی شد که امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی کنار خط حاضر شده و به وی تذکری جدی داد تا اگر حواسش را جمع نکند از زمین بیرون بیاید.

* امیرحسین صادقی در صحنه‌ای از بازی به‌شدت به داور اعتراض کرد و اعتقاد داشت با فریاد بازیکنان تراکتورسازی نباید اعلام خطا کند.

* کیانوش رحمتی مربی پیکان وقتی دید هواداران وارد ورزشگاه شدند، اعلام کرد اگر بازی قرار بود با حضور هواداران برگزار شود، چرا آنها به دوستان و آشنایانشان گفته‌اند به ورزشگاه نیایند و  از این مسئله ناراحت بود.

* نیما داغستانی بازیکن تیم ملی جوانان این بازی را از نزدیک مشاهده کرد.

*خبرنگاران که در بازی امروز برای پوشش خبری به ورزشگاه آمدند، جایگاه مناسبی نداشتند.

* در اواسط نیمه اول در صحنه‌ای مرتضی آقاخان بازیکن پیکان با هادی محمدی و محمد ایرانپوریان برای بدست آوردن مالکیت توپی به یکدیگر گره خوردند و در نهایت داور خطای بازیکن پیکان را اعلام کرد. بعد از این صحنه آقاخان توپ را به نشان اعتراض به زمین کوبید و به دارو اعتراض شدیدی کرد تا یک کارت زرد دریافت کند در هیمن حین امیر حسین صادقی که نسبت به عملکرد داور چند باز اعتراض کرده بود به حمایت از هم تیمی خود وارد عمل شد و اعتراض کرد. در این بین مهدی کیانی بازیکن تراکتورسازی به امیرحسین صادقی معترض شد تا جدل لفظی بین بازیکنان دو تیم به وجود بیاید. در نهایت با وساطت اطرافیان این مسئله ختم به خیر شد.


 * یک گربه از ابتدای بازی در کنار زمین پیکانشهر در حال این طرف و آن طرف رفتن است و توجه حاضران را به خود جلب کرد.

تراکتورسازی با گل جاسم کرار از پیکان پیش افتاد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار