تشکیل کارگروه بررسی سانحه اتوبوس سربازان

خبرگزاری ایسنا: کمیسیون تدوین آیین‌نامه مجلس در هفته آینده داوطلبان عضویت در هیات مدیره خبرگزاری خانه ملت را جهت معرفی به صحن انتخاب خواهد کرد.

اعضای کمیسیون آموزش نیز در جلسه هفته آینده اعضای مجامع و شوراها، کمیسیون مشترک توسعه نظارت استاندارد و اعضای کمیسیون تلفیق برنامه ششم را تعیین خواهند کرد.

دعوت از وزیر کار جهت معارفه و تبیین برنامه‌های وزارت نیز در دستور کار جلسه هفته آینده کمیسیون اجتماعی خواهد بود.

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن دعوت از ریاست و معاونت اقتصادی و بودجه مرکز پژوهش‌ها برای ارائه گزارش در رابطه با آخرین وضعیت قوانین و مقررات بانکی، بیمه، مالیات و گمرک از رئیس کل بانک مرکزی، کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و دیوان محاسبات برای ارائه گزارش درباره بررسی ابعاد گروه ویژه اقدام مالی دعوت خواهد کرد.

اعضای کمیسیون امنیت مجلس هم در جلسات هفته آینده بررسی آثار و پیامدهای بیوتروریسم، گزارش وزیر دفاع و معاونین ایشان را استماع خواهیم کرد و به بررسی علل حادثه تصادف اتوبوس سربازان خواهند پرداخت.

ارائه گزارش رئیس مرکز پژوهش‌ها و انتخاب و معرفی سه نفر از اعضای کمیسیون انرژی برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح تقویت و نظام استاندارد نیز در دستور کار جلسه هفته آینده کمیسیون انرژی خواهد بود.

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز در هفته آینده لایحه احکام دائمی توسعه و لایحه اصلاح قانون بودجه 95 را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

معرفی نمایندگان ناظر برای عضویت در مجامع و شوراها و انتخاب اعضا برای عضویت در کمیسیون‌های مشترک لایحه حمایت از حقوق معلولان و طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد نیز در دستور کار کمیسیون بهداشت خواهد بود.

اعضای کمیسیون شوراها نیز میزبان رئیس سازمان مدیریت بحران برای تبادل نظر و ارائه برنامه‌های این سازمان خواهند بود.

انتخاب سه نفر از اعضای کمیسیون صنایع برای عضویت در کمیسیون تلفیق برنامه ششم، انتخاب سه نفر برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد و ارائه گزارش واعظی وزیر ارتباطات در دستور کار جلسه هفته آینده کمیسیون صنایع خواهد بود.

اعضای کمیسیون عمران نیز گزارش آخرین وضعیت حمل و نقل ریلی و دریایی کشور، گزارش عملکرد مقایسه‌ای با اهداف و احکام برنامه پنجم و سیاست‌های کلی نظام و تدوین اهداف کمی و برنامه‌های مدون را با حضور مدیران عامل شرکت راه‌آهن و سازمان بنادر و دریانوردی مورد بررسی قرار می‌دهند.

انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون عمران برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد، انتخاب دو نفر جهت عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه حمایت از حقوق معلولان و تشکیل کارگروه بررسی سانحه اتوبوس سربازان با حضور مسوولین وزارت راه، ناجا و مسوولین استانی نیز از دیگر دستور کارهای کمیسیون عمران در هفته آتی خواهد بود.

اعضای کمیسیون فرهنگی نیز در هفته آینده میزبان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت معارفه و تبادل نظر پیرامون مسائل فرهنگی خواهند بود.

انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه حمایت از حقوق معلولان و بررسی لایحه تجارت نیز در دستور کار جلسه هفته آینده کمیسیون قضایی خواهد بود.

اعضای کمیسیون کشاورزی نیز نشست‌های جداگانه‌ای را با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیرعامل و هیات مدیره بانک کشاورزی جهت ارائه گزارش عملکرد این دستگاه‌ها خواهند داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار