ورود 38 هزار دستگاه خودرو به شهر توریستی سرعین

ورود ۳۸ هزار دستگاه خودرو به شهر توریستی سرعین

عصر خودرو- فرمانده انتظامی شهرستان سرعین از ورود ۳۸ هزار دستگاه خودرو به شهر توریستی سرعین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سرهنگ طهمورث امیدی  افزود: در تعطیلات عید فطر ورود گردشگران به سرعین با افزایش بی سابقه ای نسبت به سایر روزهای سال مواجه بوده و هم اکنون خیابان های این شهر با ترافیک سنگین رو به رو است.
او گفت: ساعت10 و 3 شب گذشته حجم ترافیک به قدری در سرعین سنگین بود که برای کاستن آن مسافران در میدان طاوس به سمت کمربندی هدایت شدند با این روش ترافیک کاسته شد.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه حجم ورودی به شهر سرعین بیش از ظرفیت خیابان های داخلی است برای کاهش حجم ورودی به داخل شهر مسافران از سمت کمربندی به طرف پارک 12 هکتاری هدایت می شدند و هم اکنون وضعیت ترافیک در ورودی شهر روان و در داخل شهر نسبتا سنگین است.
وی با تکذیب بستن راه به روی مسافران گفت: در ساعت اوج ترافیک مسیرهای منتهی به داخل شهر را با کمربندی جایگزین می کنیم تا ترافیک به شرایط عادی برگردد.
وی اظهار کرد: در این مدت هیچ مورد امنیتی از جمله سرقت در این شهر مشاهده نشده است.
شهرستان سرعین با دارا بودن شرایط اقلیمی مناسب ، جاذبه های طبیعی و گردشگری ، دهها دهنه آبگرم معدنی و پیست اسکی آلوارس یکی از مهم ترین مقصدهای گردشگران است که در 27 کیلومتری غرب اردبیل قرار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار