انگلیس دست به دامان مدیربرنامه کی روش شد

اتحادیه فوتبال انگلیس از مدیربرنامه‌های سرمربی تیم ملی ایران درخواست کرده است که به این سازمان برای انتخاب گزینه‌ای مناسبت جهت هدایت سه‌شیر کمک کند.

به گزارش مشرق، به نقل از نشریه سان انگلیس، به‌دنبال استعفای روی هاجسون از سرمربیگری تیم ملی انگلیس که پس از حذف سه‌شیر از مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 رخ داد، سران اتحادیه فوتبال انگلیس در پی یافتن گزینه‌ای برای جانشینی او بوده‌اند و آخرین گزارش‌ها هم حاکی از آن است که گزینه مورد نظر آنها یک فرد خارجی است.

به‌همین منظور اتحادیه فوتبال انگلیس از ژرژ مندز، مدیربرنامه‌های معروف پرتغالی خواسته است که به این سازمان گزینه‌ای معرفی کند تا از میان آنها بهترین گزینه برای هدایت سه‌شیر انتخاب شود.

مندز از قدیم روابط خوبی با دیوید گیل، نایب رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس داشته است و گیل یکی از اعضای هیئت سه نفره‌ای است که مسئولیت انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی انگلیس را برعهده دارند. این سه نفر جمعه هفته گذشته در پاریس جلسه‌ای داشتند و در آن به بررسی معیارهای لازم برای سرمربی بعدی تیم ملی انگلیس پرداختند و ظاهراً آن معیارها‌ را به اطلاع مندز رسانده و از او خواسته‌اند که طبق آنها گزینه‌‌ای مناسب برای هدایت تیم ملی انگلیس معرفی کند.

در فهرست مربیانی که امور حقوقی مربوط به نقل‌و‌انتقالات‌شان بر عهده مندز است، نام افراد زیادی دیده می‌شود که از مهمترین آنها می‌توان به لوئیز فلیپه اسکولاری - کسی سال 2006 پیشنهاد انگلیسی‌ها را رد کرد - آیتور کارانکا، دستیار پیشین ژوزه مورینیو و سرمربی حال حاضر میدلزبورو و نیز کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران اشاره کرد که همه آنها با فوتبال انگلیس آشنا هستند و سابقه کار در فوتبال باشگاهی این کشور را دارند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار