Xبستن تبلیغات

Hitman – جدیدترین Elusive Target همراه با برنامه موبایل معرفی شد

Hitman – جدیدترین Elusive Target همراه با برنامه موبایل معرفی شد

جدیدترین هدف گریزان (Elusive Target) برای بازی Hitman معرفی شده است. معرفی این ماموریت از طرفی دارای موضوعی است که کار را بیش از پیش برای شما سخت‌تر می‌کند اما از طرفی هم سازندگان تدارکاتی را برایتان ترتیب داده‌اند تا از این پس دیگر هرگز از شکار اهداف خود جا نمانید.

هدفی که از آن صحبت شد، در ۱۵ جولای (مصادف با ۲۵ تیر) در ساپینزا حضور پیدا می‌کند که با نام Dylan Narvaez یا دوقلوها شناخته می‌شود. حضور دو فرد بسیار شبیه به هم، ماموریت شما را سخت‌تر خواهد کرد زیرا فقط باید یکی از آنها را به قتل برسانید. پس حواس خود را جمع کرده و به درستی سراغ هدف خود بروید.

اهداف گریزان در Hitman از آنجایی که فقط برای مدتی محدودیت می‌آیند و می‌روند، اگر به سراغ آنها نروید، فرصت انجام ماموریت را از دست خواهید داد. بدین منظور، شرکت اسکوئراینکس یک برنامه رسمی موبایل برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS را منتشر کرده که از طریق آن، شما می‌توانید اطلاعات مختلفی را در رابطه با اهداف و ماموریت‌های خود بدست بیاورید.

اگر با قوانینی که شامل مراحل شکار اهداف گریزان می‌شود آشنایی ندارید، موارد زیر را به یاد داشته باشید:

اگر در حین انجام ماموریت کشته شوید، دیگه کار به پایان رسیده است وقتی که زمان به پایان برسد، هدف تعیین شده خواهد رفت اگر شکست بخورید، دیگر شانسی برای امتحان دوباره ندارید آنها در حالت غریزه (instinct) و نقشه کوچک نشان داده نمی‌شوند و حتی مکان آنها نیز برای شما نمایان نخواهد شد. شما باید خودتان برای پیدا کردن آنها اقدام کنید

Dylan Narvaez به مدت ۷۲ ساعت حضور پیدا خواهد کرد.

دوقلوها

دوقلوها

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار