X بستن تبلیغات
5. Fixed

پیکر ۳ شهید مدافع حرم در ورامین تشییع شد

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر سه شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) ظهر جمعه با حضور مردم متدین و انقلابی ورامین و جمعی از مسئولان این منطقه در خیرآباد برگزار شد.

در این مراسم پیکر پاک و مطهر شهیدان شریف موسوی، عباس احسانی و عباس جعفری بر روی دستان مردم مومن و انقلابی شهرستان ورامین تشییع شد.

شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر پاک این شهدای مدافع حرم که از تیپ فاطمیون بودند، جنایات گروه های تکفیری و تروریستی را در عراق و سوریه محکوم کرده و اعلام داشتند که راه شهدای دفاع از حریم اهل بیت ادامه دارد.

مردم مومن و انقلابی ورامین در این مراسم بر آمادگی خود برای دفاع از حریم اهل بیت تأکید و دیار ۱۵ خرداد را از پیشگامان این عرصه مقدس معرفی کردند.

تشییع کنندگان پیکر سه شهید مدافع حرم در ورامین اعلام داشتند که خون مطهر شهدای مدافع حرم، زمینه ساز پیروزی نهایی جریان حق بر باطل می شود و آن روز دیر نخواهد بود.

گفتنی است شهرستان ورامین یکی از مناطق پیشگام در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت بوده و تاکنون شهدای فراوانی را در این عرصه تقدیم کرده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار