X بستن تبلیغات
5. Fixed

برداشت های نامشروع از بیت المال، خیانت به آرمان های انقلاب است

امام جمعه موقت مردم قزوین گفت: نقش نیروهای امنیتی که از گذشته تا به امروز برای امنیت و آرامش ایران اسلامی تلاش می کنند در کشف توطئه بمب گذاری های اخیر تهران غیرقابل انکار است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین قابل در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن تبریک عید سعید فطر به تمامی مسلمانان جهان با اشاره به سالروز ورود مسلم ابن عقیل به کوفه اظهار کرد: پنجم شوال مصادف با سالروز ورود مسلم ابن عقیل سفیر سیدالشهدا (ع) به کوفه و بیعت 18 هزار کوفی با ایشان است.

حجت الاسلام والمسلمین قابل گفت: هنگامی که مسلم وارد کوفه شد کوفیان سراسیمه به استقبال او آمدند و با او بیعت کردند؛‌ اما بعد از سه ماه آنها را چه شد که در روز نهم ذی حجه مسلم را تنها گذاشتند و همان ها فرستاده ابی عبدالله (ع) را دست بسته به دارالعماره بردند و او را به شهادت رساندند.

وی خاطرنشان کرد: تاریخ بهترین معلم انسان هاست؛‌ از آن عبرت بگیریم و حواسمان باشد شیطان در کمین است تا با شیرینی ها و لذایذ دنیوی فریبمان دهد؛‌ از خداوند می خواهم ما را از شر نفس اماره و شیطان رجیم حفظ کند.

امام جمعه موقت مردم قزوین در ادامه با اشاره به سالروز کودتای نوژه بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در روز 18 تیر ماه 1358 مستکبران قصد داشتند با طرح یک کودتا محل اقامت امام خمینی (ره)،‌ فرودگاه و صدا و سیمای جمهوی اسلامی ایران را بمباران کنند که با گزارش یکی از بیدار دلان جمهوری اسلامی این توطئه خنثی شد.

حجت الاسلام والمسلمین قابل در ادامه گفت: نقش نیروهای امنیتی که از گذشته تا به امروز برای امنیت و آرامش ایران اسلامی تلاش می کننددر کشف توطئه بمب گذاری های اخیر تهران غیرقابل انکار است.

قابل در این زمینه بیان کرد: از همین جایگاه از خداوند می خواهیم که همواره بازوان مسلح اسلام و قرآن، نیروهای ارتش،‌ سپاه،‌ نیروی انتظامی، ‌سربازان گمنام امام زمان (عج) را برای برقراری امنیت یاری بفرماید.

وی با اشاره به دریافت حقوق های نجومی توسط برخی از مسئولین خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب در خطبه های بعد از نماز عید فطر برداشت های نامشروع از بیت المال را ظالمانه و خیانت به آرمان های انقلاب اسلامی دانستند و افزودند مسئولین نباید به راحتی از کنار این قضیه بگذرند.
 
قابل تصریح کرد: به اعتقاد بنده حالا که برای مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه مشخص شده است که چه کسانی در این امر کوتاهی کرده اند باید با دقت و وسواس بیشتری به بررسی این امر بپردازند.

قابل در پایان درخصوص جلوگیری از رواج بی بند و باری در جامعه بیان کرد: بنده به عنوان یک مسلمان برای برپا داشتن امر به معروف و نهی از منکر به افرادی که با رفتار خود باعث ایجاد بی بند و باری در جامعه می شوند عرض می کنم که به جوانان ما رحم کنید و ارزش های انقلاب را مورد تاخت و تاز قرار ندهید.

وی افزود: صبر مردم انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی حدی دارد؛‌ اگر روزی مردم احساس کنند که با نصیحت بنا نیست این بساط جمع شود طور دیگری برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار