بهبود وضعیت داروخانه‌ها در خارگ/ لزوم افزایش نظارت‌ها

محمود رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در جزیره خارگ تلاش‌های ویژه‌ای داشته‌ایم و امیدواریم شاهد بهبود وضعیت موجود و رضایت‌مندی مردم از خدمات بخش سلامت باشیم.

وی اضافه کرد: با پیگیری مستمر صورت گرفته از این بخشداری و هماهنگی بهداشت و درمان جزیره خارگ با مرکز استان، داروخانه این مرکز تجهیز و دکتر داروساز این مرکز تغییر کرد.

بخشدار ویژه خارگ افزود: با توجه به ارسال شکایات مردمی مبنی بر تجهیز نبودن داروخانه بهداشت و درمان جزیره خارگ،  مطالبات به‌حق مردم جزیره خارگ در ارتباط با بحث دارویی به اطلاع مسولان استانی رسید.

وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای بهبود وضعیت داروخانه در این جزیره، بیان کرد: در کمتر از دو هفته به این مطالبه مردمی ترتیب اثر داده شد که این اقدامات حوزه بهداشت و درمان شایسته تقدیر است.

رضایی عنوان کرد: بازرسان دانشگاه علوم پزشکی نیز باید به صورت محسوس و نامحسوس بر داروخانه شبانه روزی جزیره خارگ نظارت داشته باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار