ترافیک نیمه سنگین در چهار محور مواصلاتی اردبیل

حجت فتاحی دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی استان برای بازگشت مسافران با اتمام تعطیلات عید فطر تصریح کرد: هم اینک در مسیر رفت و برگشت محور اردبیل – سرعین با ترافیک نیمه سنگین مواجه هستیم.

وی افزود: در محور اردبیل- آستارا، اردبیل – سرچم و اردبیل- مغان نیز شرایط مشابه برقرار است و با این وجود حرکت خودروها در جریان بوده و مشکلی به لحاظ تردد خودروها وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه استان وضعیت سایر محورهای مواصلاتی استان را عادی توصیف کرد و متذکر شد: با توجه به رانندگی طولانی‌مدت رانندگان در این ایام انتظار می‌رود توقف و استراحت به موقع مورد توجه قرار گیرد.

به گفته فتاحی برای هر دو ساعت رانندگی لازم است رانندگان تا یک ربع ساعت استراحت کنند و در عین حال با خواب و استراحت مقابله نکنند؛ چراکه به تجربه ثابت شده است کم خوابی عامل بسیاری از تصادفات رانندگی است.

وی توجه به جلو، رعایت سرعت مطمئنه و رعایت قوانین را ضروری دانست و خواستار مدیریت زمان سفر شد تا به دلیل عجله کردن راننده و سرنشین دچار مشکل نشوند.

رئیس پلیس‌راه استان متذکر شد: انتظار می‌رود حتی سرنشینی که نیازمند استراحت است در عقب خودرو استراحت کند و خواب‌آلودگی وی برای راننده ایجاد مشکل نکند.

فتاحی در خصوص تصادف فوتی در جاده‌های استان افزود: خوشبختانه تاکنون هیچ تصادف فوتی از محورهای مواصلاتی استان گزارش نشده و فقط سه مورد تصادف جرحی داشتیم که مصدومان به مراکز درمانی انتقال یافتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار