مهدی‌پور: اردوی گرجستان، هماهنگی بین بازیکنان را افزایش داده است

مدافع تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تاکید کرد برپایی اردوی گرجستان، باعث افزایش هماهنگی بین بازیکنان جدید و قدیم شده است.

سعید مهدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: بعد از اردوی سرعین به گرجستان آمدیم تا اردوی پیش فصل‌مان را در این کشور برگزار کنیم. تا امروز، دو بازی دوستانه در این کشور داشتیم که بازی اول را توانستیم با حساب سه بر دو پیروز شویم که خوشبختانه من هم موفق به گلزنی در این بازی شدم.

وی افزود: امروز نیز یک بازی تدارکاتی دیگر انجام دادیم که این مسابقه با تساوی به پایان رسید. فکر می‌کنم شنبه یا یکشنبه نیز بازی تدارکاتی آخرمان را پیش از ترک گرجستان انجام بدهیم.

مهدی‌پور در خصوص شرایط اردوی گرجستان بیان کرد: خوشبختانه هم وضعیت زمین تمرین و هم شرایط هتل در این اردو بسیار خوب است و با توجه به عوض شدن بیشتر نفراتمان‌، برپایی این اردو باعث بیشتر شدن هماهنگی بین بازیکنان جدید و قدیم شده است.

وی با تمجید از نفرات جذب شده تیمش در فصل نقل و انتقالات، خاطرنشان کرد: از تیم سال گذشته، فقط پنج نفر باقی مانده و بیشتر نفراتمان عوض شدند ولی خدا را شکر تمام بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند، مهره‌های خوبی هستند و تیم خوبی را راهی مسابقات لیگ شانزدهم خواهیم کرد. امیدوارم بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای فوتبال استان باشیم.

مهدی‌پور در پایان تأکید کرد: از بازیکنان سال گذشته که تلاش کردند این تیم به لیگ برتر بیاید، تشکر می‌کنم و امیدوارم سال آینده نیز بتوانیم همچون فصل گذشته، با همدلی و تلاش، به موفقیت برسیم و از آبروی فوتبال آذربایجان دفاع کنیم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار