12 ضمانت نامه بانکی برای تولیدکنندگان قمی صادر شد

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، امیر طیبی‌نژاد اظهار داشت: خوشبختانه با تعامل مناسب معاونت صنایع کوچک این شرکت با بخش خصوصی و صندوق ضمانت صنایع کوچک تجربه و سابقه‌ای درخشان از اعتماد دوطرف بین بخش خصوصی و دولتی در استان قم شکل گرفت.

وی با اشاره به برنامه‌های حمایتی و پشتیبانی کننده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از واحدهای تولیدی و صنعتی گفتت: یکی از برنامه‌هایی که در این راستا اجرایی شده حمایت‌های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از واحدهای صنعتی در قالب صدور ضمانتنامه‌های بانکی است که با تلاش‌های صورت گرفته طی سال گذشته 12 مورد ضمانت نامه برای تولید کنندگان قمی صادر شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم با بیان اینکه از نظر صدور ضمانت نامه برای واحدهای متقاضی در کشور جزو برترین‌ها هستیم، گفت: در سال گذشته با پاسخ مناسب واحدهای صنعتی دریافت کننده این ضمانت نامه‌ها هیچ گونه خسارتی از سوی تولید کنندگان قمی متوجه صندوق ضمانت صنایع کوچک نشد و از این منظر مقام نخست کشوری را داریم.

وی مبلغ ضمانت نام‌های صادر شده را بالغ بر 61 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: حسن اعتماد بخش خصوصی صنعت با بخش دولتی در استان قم دارای سابقه‌ای درخشان است و هرگاه شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان نماینده بخش دولتی با بخش خصوصی تعاملی انجام داده با پاسخ مثبت ایشان روبرو بوده است.

طیبی‌نژاد دستاوردهای این اعتماد را برای دولت در استان قم یک سرمایه بزرک عنوان کرد و بیان داشت: مدیران کلان استان و کشور در تحلیل‌ها و اختصاص بودجه و اعتبارات، باید این پاسخ‌های مثبت و اعتماد موجود را مد نظر قرار دهند تا در آینده شاهد شکوفایی بیش از پیش صنعت استان باشیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار