آغاز عملیات اطفای کامل حریق پتروشیمی بوعلی از ساعت 14 امروز/ خطری اطراف مخزن را تهدید نمی‌کند+عکس

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری میزان،نژاد سلیم،مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس از آغاز عملیات اطفای کامل حریق پتروشیمی بوعلی از ساعت 14 امروز خبر داد.

وی با اشاره به این مطلب که آتش در پتروشیمی بوعلی تحت کنترل بوده و مهار شده است، اظهار کرد: با ایجاد حائل آب در مخزن و محل آتش سوزی ، دمای مخزن را پائین نگه داشته و از سرایت آتش  به اطراف این مخزن جلوگیری شد.

نژاد سلیم اظهار امیدواری کرد که تا دو -سه ساعت دیگر آتش به طور کامل مهار می‌شود.

مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس با تکذیب شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تخلیه ماهشهر، افزود: هیچ خطری وجود ندارد و اخبار منتشر شده مبنی بر اینک ماهشهر تخلیه شده، صحت ندارد.

گزارش تصویری اطفای حریق در پتروشیمی بوعلی را اینجا مشاهده کنید.


آغاز عملیات اطفای کامل حریق پتروشیمی بوعلی از ساعت 14 امروز/ خطری اطراف مخزن را تهدید نمی‌کند+عکس
ساعت 15/ خبر تکمیلی/ به گزارش خبرنگار میزان ، نژاد سلیم با بیان این مطلب که عملیات حمله به مخزن جهت خاموش کردن آتش از زمین و هوا از ساعت 14 امروز آغاز شده است، ابراز امیدواری کرد که با این عملیات آتش به طور کامل مهار شود.

وی افزود: اگر عملیات جواب ندهد، مخزن همچنان باید بسوزد تا محتویات سوخت آن تمام شود و با توجه به اتمام سوخت تا فردا صبح، آتش سوزی هم تمام خواهد شد.

ساعت 16/ خبر تکمیلی/

به گزارش خبرنگار میزان، والدی، مدیر کل مدیریت بحران ماهشهر درباره آتش سوزی در پالایشگاه بوعلی ماهشهر اظهار کرد: نگرانی بابت توسعه این آتش وجود ندارد. به هیچ عنوان نگرانی برای مردم نیست و انتظار می‌رود تا طی ساعات آینده این آتش سوزی، اطفا شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار