X بستن تبلیغات
5. Fixed

زخمی‌شدن 6 نفر در فستیوال گاوبازی سرزمین ماتادورها

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دست‌کم 6 نفر در جشنواره گاو نر پامپلونا اسپانیا زخمی شدند.

بر اساس گزارش آبزرور، جشنواره «سان فرمین» گاو نر در پامپلونای اسپانیا در حال برگزاری است و طی آن هزاران نفر به مبارزه با گاوهای نر خشمگین می‌پردازند.

در یکی از این رقابت‌ها چند قلاده از این گاوها که از دسته جدا شده بودند به سوی مردم حمله‌ور شدند و به هر آنچه در معرض دیدشان بود یورش بردند.

بیش از هزار نفر در این فستیوال که در شمال اسپانیا در حال برگزاری است شرکت کرده‌اند و مبارزات طی این دوره 6 دقیقه به طول می‌انجامد که دو برابر زمان معمول این بازی‌ها محسوب می‌شود.

دکتر «مانوئل مونتسینو» در بیمارستان ناوارا، در رابطه با زخمی‌شدن این 6 نفر می‌گوید که 4 نفر از این افراد در اثر سقوط از پشت حیوان زخمی شده‌اند  و اطلاعات بیشتری در رابطه با جزئیات و چگونگی رخ دادن این حادثه در دست نیست.

مراسم «فیستا» که 9 روز به طول می‌انجامد بعد از انتشار رمان معروف «ارنست همینگوی» تحت عنوان «خورشید همچنان طلوع می‌کند»(The Sun Also Rises) در سال 1926 شهرت جهانی پیدا کرد و سالانه هزاران گردشگر را برای برگزاری این جشن به این سرزمین می‌کشاند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار