استارتاپ های بازار سرمایه به نمایشگاه می آیند

فین استارز بزرگترین رویداد استارتاپ های مالی ایران، خاور میانه و شمال آفریقا است. در این رویداد استارتاپ ها٬ فرشتگان سرمایه گذار و صندوق های سرمایه گذاری جسورانه حضور خواهند داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، یکی از مهمترین بخش های نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، برگزاری رویدادی با عنوان Finstars است. فین استارز بزرگترین رویداد استارتاپ های مالی ایران، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است. در این رویداد صاحبان استارتاپ ها وصندوق های سرمایه گذاری جسورانه و فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور، حضور خواهند داشت.

بخش های پیش بینی شده در این گردهمایی عبارت است از:

کانترهای استارتاپی: استارتاپ های حوزه مالی (بانک، بورس و بیمه) فرصت خواهند داشت تا در فیناستارز ۲۰۱۶ از کانترهای در نظر گرفته شده در این نمایشگاه برای معرفی فعالیت خود استفاده کنند.

صندوق های سرمایه گذاری جسورانه: صندوق های سرمایه گذاری جسورانه برای معرفی خدمات و پورتفولیوی خود در رویداد فین استارز غرفه هایی در اختیار خواهند داشت.

جلسات مربی گری : مربیان فین استارز ساعاتی از زمان خود را برای مشاوره اختصاص داده اند. این مربیان اشخاصی با سابقه در صنعت مالی، کسب و کاری و سرمایه گذاری کشور هستند.

جلسات خصوصی سرمایه گذاری: در این جلسات فضایی تعاملی برای فرصت های سرمایه گذاری ایجاد خواهد شد.

سخنرانی ها و میزگردهای تخصصی : فین استارز با دعوت از بزرگان صنعت مالی و بالاخص حوزه استارتاپی این صنعت، در تلاش است تا فضای اکوسیستم مالی را به نمایش بگذارد.

یادآور می شود: فین استارز 2016، میزبان بیش از 600 استارتاپ مالی ایران، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا خواهد بود. علاوه بر این بیش از 10 صندوق سرمایه گذاری جسورانه نیز در این رویداد حضور خواهند داشت تا فرصت های سرمایه گذاری خود را معرفی کنند. در این رویداد، فضایی به مذاکرات خصوصی سرمایه گذاران و صاحبان استارتاپ های مالی ایرانی تخصیص داده شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار